Кепська новина для кавоманів: Ціни на каву з вершками б'ють рекорди - і це ще не кінець!

В Україні різко злетіли ціни на каву з вершками. Виросли всі три компоненти вартості улюбленого напою: кава, цукор і вершки, передають Патріоти України.

Кава

До кінця березня зросли ціни на всі три компоненти популярного напою. Зокрема, ціни на розчинну каву марки Nescafe Gold у середньому зросли на 7 гривень за місяць. Йдеться про 120-грамовий пакунок кави. У лютому його середня ціна становила 167,35 грн, а в березні вона вже зросла до 174,09 грн.

Цукор

Для тих, хто п'є солодку каву, також є не найприємніша новина. Після тривалого періоду коливань вартості, у березні ціна на цукор пішла вгору: з 33,67 грн/кг до 34,23.

Вершки

Ціна на вершки також зросла. 200-грамовий пакетик цього продукту за місяць подорожчав з 21,85 грн до 23,92. Тобто фактично ціна за місяць зросла на 2 гривні.

Каховське водосховище втратило понад третину води, попереду складний етап: В "Укргідроенерго" виступили із заявою

субота, 10 червень 2023, 10:44

Каховське водосховище втратило вже понад третину води, накопиченої завдяки весняному водопіллю, внаслідок підриву греблі, передають Патріоти України. Як повідомляє Укргідроенерго, станом на 06:00 10 червня рівень Каховського водосховища в районі Нікопо...

В Україні програму обміну старих ламп на LED значно розширили: Що потрібно знати - покрокова інструкція

субота, 10 червень 2023, 10:28

В Україні розпочався новий етап програми обміну старих ламп розжарювання на LED. Тепер безкоштовно отримати енергозберігаючі лампи можуть не лише фізособи, а й освітні заклади, а також лікарні, передають Патріоти України. "З сьогоднішнього дня (9 червн...