​Керівник Аккерманської фортеці налагодив співпрацю з сепаратистами Придністров'я та тягне в асоціацію ще два українських історико-культурних заповідники

Держчиновник котрий одночасно є районним депутатом не міг не знати що порушує українське та міжнародне законодавство

Олександр Морозов в ПМР (зліва)

Керівник Аккерманської фортеці Олександр Морозов підписав на території невизнаного Придністров'я угоду про співпрацю та створення асоціації "Фортеці Дністра", повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Любимый город.

Угоду про взаємодію, співпрацю та створення асоціації "Фортеці Дністра" було підписано 10 жовтня в Бендерах, на території невизнаної Придністровської Молдавської Республіки, яку наразі Республіка Молдова розглядає як свою окуповану територію.

Згідно з підписаним документом, передбачається, що в новостворену асоціацію, крім Аккерманської та Бендерської, увійдуть також Сороцька, Хотинська і Кам'янець-Подільська фортеці. Як повідомляють регіональні ЗМІ, підписання відбулося в межах VII Придністровського міжнародного інвестиційного економічного форуму.

Якихось підтверджень того, що Одеська облрада уповноважила в.о. директора КП "Фортеця" Олександра Морозова перебувати з візитом у невизнаному Придністров'ї, ба більше, підписувати там офіційні угоди, ніде немає.

Зазначається, що Морозов також є депутатом Білгород-Дністровської міської ради. Обрано його за списком партії "Довіряй справам", яка на останніх парламентських виборах об'єдналася з Опозиційним блоком.

Зламала хребет на тренуванні: Відома гімнастка загинула страшною смертю

вівторок, 12 листопад 2019, 18:07

20-річна гімнастка з США Мелані Коулмен померла в лікарні після травми, отриманої на тренуванні. Як повідомляє The Sun, вона займалася на брусах, але зісковзнула і отримала важку травму хребта, передають Патріоти України. Лікарі боролися за її порятуно...

Хіти тижня. У Зеленського раптом заявили про скасування призову в армію (відео)

вівторок, 12 листопад 2019, 18:00

В Україні хочуть скасувати обов'язковий призов до армії і перевести Збройні сили на стандарти НАТО. Як передає ТСН, з такою ініціативою виступив міністр оборони Андрій Загороднюк, призначений на посаду за пропозицією президента Володимира Зеленського, ...