​Керівник Аккерманської фортеці налагодив співпрацю з сепаратистами Придністров'я та тягне в асоціацію ще два українських історико-культурних заповідники

Держчиновник котрий одночасно є районним депутатом не міг не знати що порушує українське та міжнародне законодавство

Олександр Морозов в ПМР (зліва)

Керівник Аккерманської фортеці Олександр Морозов підписав на території невизнаного Придністров'я угоду про співпрацю та створення асоціації "Фортеці Дністра", повідомляють Патріоти України з посиланням на сайт Любимый город.

Угоду про взаємодію, співпрацю та створення асоціації "Фортеці Дністра" було підписано 10 жовтня в Бендерах, на території невизнаної Придністровської Молдавської Республіки, яку наразі Республіка Молдова розглядає як свою окуповану територію.

Згідно з підписаним документом, передбачається, що в новостворену асоціацію, крім Аккерманської та Бендерської, увійдуть також Сороцька, Хотинська і Кам'янець-Подільська фортеці. Як повідомляють регіональні ЗМІ, підписання відбулося в межах VII Придністровського міжнародного інвестиційного економічного форуму.

Якихось підтверджень того, що Одеська облрада уповноважила в.о. директора КП "Фортеця" Олександра Морозова перебувати з візитом у невизнаному Придністров'ї, ба більше, підписувати там офіційні угоди, ніде немає.

Зазначається, що Морозов також є депутатом Білгород-Дністровської міської ради. Обрано його за списком партії "Довіряй справам", яка на останніх парламентських виборах об'єдналася з Опозиційним блоком.

Хіти тижня. Вчені розповіли, коли та кому корисно пити горілку

середа, 29 січень 2020, 3:00

Малі дози чистого алкоголю стимулюють імунітет. Інститут Пастера провів дослідження, згідно з яким горілка може бути корисною для організму людини за певних умов, передають Патріоти України. Як виявилося, малі дози чистого алкоголю стимулюють імунітет....

Хіти тижня. "Прошлась по королевской семье, как торнадо": Сестра Меган Маркл публічно розгромила герцогиню

середа, 29 січень 2020, 0:35

Рідна сестра Меган Маркл Саманта висловилася про рішення герцогів відмовитися від королівських повноважень і переїхати до Канади. Так, як передає The Sun, Саманта переконана, що Маркл зараз зруйнувала стосунки принца зі своєю сім'єю, як раніше зіпсувал...