Керівництво ліцею намагалось "зам'яти інцидент": На Волині скандал через розбещення учнів вчителем географії

Вчителя географії одного з ліцеїв на Волині звинуватили у розбещенні учнів. Інформація про це поширилася соцмережами, передають Патріоти України.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець відреагував на інформацію про розбещення та звернувся до правоохоронців та адміністрації ліцею для з’ясування обставин справи. "Виявилося, що керівництво ліцею, яке має дбати про безпеку дітей під час освітнього процесу, не вважало за потрібне провести службове розслідування відносно вчителя та вжити належних заходів реагування на ймовірний факт вчинення ним дій сексуального характеру щодо учнів. Мало того, замість відсторонення вчителя від роботи його відправили у відпустку без збереження заробітної плати до кінця навчального семестру", - розповів омбудсмен.

Як повідомила представниця Уповноваженого ВРУ з прав людини у Волинській області Юлія Спас, наразі відомо, що за зверненням учнів ліцею правоохоронними органами відкрито кримінальне провадження та проводиться досудове розслідування.

Не лише штраф: Що буде, якщо не прийти до ТЦК після отримання повістки

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:30

В Україні під час дії воєнного стану військовозобов’язані громадяни можуть отримати повістку від ТЦК кількома способами. Що буде, якщо проігнорувати повістку, і який загрожує штраф 2026 року? Детальніше про це розповіли у Харківському ТЦК та СП, переда...

Бережіться! Шахраї більше не зламують картки - ось як працюють найнебезпечніші схеми

п’ятниця, 26 червень 2026, 8:21

У 2026 році фінансові шахраї в Україні зосередилися не на зламі систем безпеки, а на "роботі" з людьми. Зловмисники дедалі частіше вибудовують сценарії так, щоб жертва власноруч передавала дані картки, підтверджувала операції або переходила на фейкові ...