Кермо вашої автівки брудніше за громадський унітаз: Вчені приголомшили заявою

Кермо автівки має більше бактерій, аніж сидіння унітазу в громадському туалеті. Такий висновок зробили вчені Національного центру біотехнологічної інформації США, передають Патріоти України.

Рівень бруду визначали за допомогою показника кількості мікроорганізмів в одиниці об'єму – КУО. Згідно з дослідженнями, на екрані телефону показник дорівнює 100, на кнопці в ліфті 313, на сидінні унітазу – 172. В автомобілі цей рівень у декілька раз перевищили підсклянник – 506 КУО, ремінь безпеки – 403, кермо – 629 КУО.

У салоні авто також виявили більше 700 видів різних бактерій. Найбільше – стафілококів, які являються причиною харчового отруєння, шкірних інфекцій, сепсису, пневмонії та інших запальних інфекцій. Розповсюджена причина їх появи – прийом їжі в автомобілі. Тому фахівці закликають частіше прибирати у салоні, а особливо увагу приділяти керму.

Хіти тижня. Може зникнути з мапи світу: В ООН назвали країну, населення якої здатний повністю знищити коронавірус

четвер, 28 травень 2020, 0:35

Місцеві органи охорони здоров'я не можуть впоратися з обсягами роботи, в країні брак тестів. Населення Ємену може бути повністю знищено через смертельний коронавірус. Справа в тому, що жителі цієї країни мають один з найнижчих рівнів імунітету до хворо...

Знищує віруси за допомогою електрики: В Ізраїлі винайшли багаторазову захисну маску

четвер, 28 травень 2020, 0:30

Розробники подали патент до США і нині ведуть переговори з низкою комерційних структур про запуск масового виробництва. В Ізраїлі вигадали "самоочисну" маску, яка піддається електричному самонагріванню. За словами розробників, цей метод деактивує вірус...