Кермо вашої автівки брудніше за громадський унітаз: Вчені приголомшили заявою

Кермо автівки має більше бактерій, аніж сидіння унітазу в громадському туалеті. Такий висновок зробили вчені Національного центру біотехнологічної інформації США, передають Патріоти України.

Рівень бруду визначали за допомогою показника кількості мікроорганізмів в одиниці об'єму – КУО. Згідно з дослідженнями, на екрані телефону показник дорівнює 100, на кнопці в ліфті 313, на сидінні унітазу – 172. В автомобілі цей рівень у декілька раз перевищили підсклянник – 506 КУО, ремінь безпеки – 403, кермо – 629 КУО.

У салоні авто також виявили більше 700 видів різних бактерій. Найбільше – стафілококів, які являються причиною харчового отруєння, шкірних інфекцій, сепсису, пневмонії та інших запальних інфекцій. Розповсюджена причина їх появи – прийом їжі в автомобілі. Тому фахівці закликають частіше прибирати у салоні, а особливо увагу приділяти керму.

Щоб "не псували репутацію": УАФ назавжди заборонила грати 26 українським футболістам, які виступали за "ЛДНР"

середа, 14 квітень 2021, 19:27

Контрольно-дисциплінарний комітет Української асоціації футболу довічно заборонив грати 26 українським футболістам. Вони виступали у складі збірних команд так званих "ЛНР" та "ДНР". Про це повідомили в прес-службі УАФ, передають Патріоти України. Так, ...

Карма? Блогерка вдавала мертву, щоб побачити реакцію людей. Через рік померла насправді

середа, 14 квітень 2021, 18:56

Відома єгипетська YouТube-блогерка померла рівно через рік після зйомок сцени з її сфабрикованої смерті. Відео "смерті" транслювали на її каналі, передають Патріоти України. Умма Зіяд вела канал "Щоденник Умми Зіяд". 9 квітня 2020 року опублікувала від...