У РДК заявили про загибель бійця Данила Мазника із позивним "Шайба". Він брав участь у штурмі Нової Таволжанки Шебекинського району. Про це 9 червня написали на сторінці РДК в Telegram.
"Третього червня прийняв свій останній бій Данило "Шайба" Мазник. Це він взяв першого полоненого в Новій Таволжанці і командував штурмом ГМТ, який і увінчався успіхом, але, на жаль, занадто дорогою для нас ціною", — зазначили у РДК.
Повідомляється, що Мазник шість років прослужив у російській армії, а тому чудово знав усю її несправедливість та "гниль". Потім він пішов боротися з ЗС РФ до лав РДК.
"Хоробрий воїн, віруючий християнин, вірний соратник і справжній товариш!" — Сказано в повідомленні.
Зазначимо, що російські пропагандисти пишуть, що саме Данило Мазник веде викрадений БТР 82А у прикордонної служби ФСБ на цьому відео:
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...