Застілля працівників Кам'янки-Бузької міської ради на Львівщині транслювали в прямому ефірі на YouTube. У соцмережах активно обговорюють цей захід, а заступник міського голови заявив, що нічого не знає про події у сесійній залі.
Днями користувач з ніком @a.v.buryak опублікував у Threads відео та фото з трансляції Кам'янки-Бузької міської ради. Зі скриншотів відомо, що запис вели після 13 години 5 червня. В цей час приміщенні сесійної зали зібралися близько 20 людей.
На відео видно стіл, на якому стоять коробки з піцою, тарілки з канапками і пляшки з газованими напоями та, ймовірно, алкоголем. У руках присутні тримають картонні стаканчики. На одному з роликів чути, як виголошують тост.
Заступник мера Олег Квасніцький заявив у коментарі ZAXID.NET, що того дня засідання міської ради не проводили, тому незрозуміло, чому працювала трансляція.
"Це було в обідній час, з 13:00 до 14:00. Люди просто зібралися, з'їли торт і розійшлися далі працювати. Дивна історія, як запустилася трансляція, звідки вона взялася. Ми трансляцію вмикаємо тільки під час засідань. В той день перед тим засідань не було.
Ми взагалі не практикуємо святкування днів народжень на роботі й на робочих місцях. Взагалі не пам'ятаємо, коли разом щось святкували: як у стінах міської ради, так і поза ними", – сказав Квасніцький і запевнив, що обставини події з'ясовуватимуть 8 червня.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...