
"Головним тренером ФК "Динамо" Київ призначений Олексій Михайличенко", йдеться на сайті ФК "Динамо" (Київ)
До тренерського штабу Олексія Олександровича увійде його колишній партнер по "Динамо" Вадим Євтушенко. Про інших асистентів головного тренера буде повідомлено додатково".
Михайличенко 16 серпня проведе перше тренування з командою.
Він уже очолював "Динамо" в 2002-2004 рр. У "Динамо" відзначають, що під його керівництвом "біло-сині" двічі стали чемпіонами України, а також по одному разу виграли Кубок та Суперкубок країни.
Нагадаємо, 13 серпня київське "Динамо" за підсумками двох матчів з бельгійським "Брюґґе" завершило свою боротьбу в кваліфікації Ліги чемпіонів.
Для "Динамо" єврокубковий сезон традиційно за останні роки продовжиться у груповому турнірі Ліги Європи, а "Брюґґе" пройшло до плей-офф раунду Ліги чемпіонів.
Після поразки, 14 серпня, у команді повідомили про звільнення головного тренера Олександра Хацкевича і його тренерського штабу.
В Україні найближчим часом можливе суттєве зниження цін на пальне — до мінус 7 гривень за літр. Про це заявив експерт паливного ринку, зазначивши, що тенденція до здешевлення вже почала проявлятися на ринку, передають Патріоти України. За словами експе...
Ізраїльська компанія AIR здобула престижне визнання для свого двомісного електролітака AIR ONE. Апарат назвали найкращим персональним літаком 2026 року за версією Robb Report Best of the Best Awards, передають Патріоти України. AIR ONE належить до клас...