Харчувався на смітнику, не має смартфону: Пенсіонер накопичив гроші і купив 10 будинків, щоб здавати в оренду

У Німеччині 80-річний Хайнц Б., який роками риється у смітниках, щоб добути собі їжу, зумів накопичити €700 тис. на новий будинок. Про це пише німецьке видання Bild, передають Патріоти України.

Чоловік розповів, що витрачає на їжу менше ніж €5 на місяць. Економний чоловік уже придбав 10 будинків, які здає в оренду. Найекономніший пенсіонер-мільйонер отримує пенсію в €3,6 тис. щомісяця, але практично нічого не витрачає з цих грошей. Чоловік риється на смітниках у пошуках їжі та деревини, якою потім опалює свій будинок.

Кожен, хто зустріне Гайнца на вулиці, легко його недооцінить. Завдяки скромній поведінці та простому одягу він здається людиною, якій потрібна допомога. Раніше працював електроінженером, а зараз мешкає в місті Дармштадт і, навіть, не має мобільного телефону. Але зовнішність оманлива. Хайнц Б. – мільйонер, який знає, як збільшити свої гроші шляхом постійних заощаджень і розумних інвестицій.

«Економте, економте, купуйте будинки! Мабуть, ця фраза найкраще описує життя пенсіонера Гайнца Б.», – зазначає Bild. Він схожий на безпритульного, але насправді він багата людина. Він щойно зняв зі свого рахунку €700 тис. готівкою, щоб купити свій десятий будинок.

«Я живу ощадливо, так вихований! На їжу я не витрачаю навіть 5 євро на місяць. Може, куплю трохи олії для смаження або ще щось, якщо закінчиться. Але більшу частину їжі я знаходжу у смітті», – заявив Хайнц.

Всі свої гроші він збирає на рахунку, а найбільші витрати для пенсіонера – покупка ноутбука та оплата виходу в інтернет. Там він дивиться бізнес-лекції. Він також поскаржився на марнотратство німців: багато хто купує хорошу їжу, використовують тільки частину і викидають на смітник.

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...