Харків'янин, дружина якого померла після пологів, звернувся до Ілона Маска із проханням (фото)

Харків'янин Дмитро Марченко втратив 31-річну дружину. За його словами, жінка померла після пологів і ускладнень від коронавірусу. З відчаю чоловік написав листа засновнику компаній SpaceX Ілону Маску з проханням винайти машину часу, щоб змінити хід подій і врятувати життя своєї дружини. Свій лист до винахідника Дмитро написав англійською в Instagram і попросив своїх підписників допомогти передати послання Маску, передають Патріоти України.

"Добрий день, містер Ілон Маск! Я дуже сподіваюся, що ви прочитаєте мого листа, тому що воно дуже важливе для одного зломленого чоловіка і двох його маленьких доньок, які залишилися без кращої дружини і матері в одній особі в усьому світі", - написав Дмитро.
Чоловік переконаний, що Ілон Маск здатен винайти машину часу. "Я дійсно знаю про все, що ви робите, і я майже впевнений, що ви не з нашої планети - ви та людина, яка одного разу винайде машину часу. І ця машина для мене дуже потрібна. Не для того, щоб купити біткойн за 10 доларів в минулому, ні. Я потребую цієї машини, щоб повернути до життя мою дружину", - пише Дмитро.
За словами чоловіка, лікар допустився помилки під час лікування його дружини. І Дмитро зазначає, що хоче повернутись, аби все виправити. "Моя дружина померла від COVID-19 (помилка лікаря). На жаль, після пологів і цитокінової бурі її організм був настільки ослаблений, що навіть найсильнішій жінці не вдалося вибратися, хоча вона цілий місяць боролася з хворобою. Під час її хвороби я вивчив все, що могло продовжити їй життя. Я точно знаю момент, коли міг врятувати її, і хочу туди повернутися. Якщо я це зроблю, моя дружина вперше зустріне свою дитину Мію, у неї буде шанс вперше побачити, як її старша донька ходить в школу, вона зможе здійснити свою мрію стати модельєром, вона народить ще чотирьох наших дітей і ми помремо разом в 84 роки, тримаючись за руки, як ми і мріяли", - продовжує чоловік.

Дмитро не може змиритись з втратою дружини. "Всі говорять: "Це доля", і я повинен жити далі, але я впевнений, що ні доля, ні Бог, ні Вічність не можуть забрати кращу маму, дружину, сестру, друга - все в одній особі - у віці 31 рік. Я впевнений - це величезна помилка. І тепер я знаю, як виправити це в минулому. Будь ласка, винайди цю машину часу. З надією і повагою, Дмитро", - написав чоловік.

З архіву ПУ. Поганий знак, що став пророчим: На королівському весіллі загинули 139 людей

субота, 15 травень 2021, 23:30

Австрійська принцеса Марія-Антуанетта 15 травня 1770-го вийшла заміж за 15-річного майбутнього короля Франції Людовика XVI. Однак радісна для Австрійської імперії та Франції подія обернулась великою трагедією, котра знаменувала великі потрясіння для мо...

Спіймали, коли закопував тіло: На Київщині підліток зарізав вітчима (фото)

субота, 15 травень 2021, 22:45

У селі Плесецьке Фастівського району на Київщині 17-річний хлопець вбив 42-річного вітчима під час сварки. Тіло хотів закопати у дворі. Поліцію викликала мати хлопця. Про це повідомили у відділі комунікації ГУНП області, передають Патріоти України. "Мі...