Харківська трагедія, 3,5 роки потому: Сестра загиблої в ДТП отримала від Зайцевої 24 грн компенсації, Дронов не платить

Можна було погодитись на астрономічні суми підкупи від мажорки, однак рідні не схотіли продавати пам'ять за рідну людину, а з тим і свою душу

Сестра однієї з жертв резонансної ДТП у Харкові в 2017 році розповіла, що отримує від засудженої винуватиці аварії Олени Зайцевої по 24 грн компенсації. Інший учасник ДТП Геннадій Дронов взагалі нічого не виплачує. Про це Тіна Шевцова повідомила у коментарі виданню “Сегодня”.

«З боку Дронова зовсім ніяких виплат. Ну, Зайцева з Покровського приходить… Одного разу, мабуть, 24 гривні прийшло. Другий раз приблизно так само», – сказала сестра загиблої в ДТП Ніни Кобесової.

При цьому обидва винуватці аварії обіцяли виплачувати компенсації рідним загиблих, проте слова дотримується лише Зайцева. Втім, замість мільйонних компенсацій, визначених судом, вона виплачує копійки. Це підтвердили й інші постраждалі, з якими розмовляли журналісти.

У Міністерстві юстиції не пояснили, чому рідні жертв ДТП не отримують належних виплат, пославшись на заборону з боку засуджених.

Також у Мін’юсті уточнили, що Зайцева відбуває покарання у Покровському виправному центрі на Дніпропетровщині, а Дронов – у колонії на Полтавщині.

  • 8 жовтня 2017 року в центрі Харкова сталося масштабна ДТП, унаслідок якої загинули шестеро людей. За кермом Lexus була студентка Харківського університету ім. Каразіна Олена Зайцева.
  • Другим учасником аварії за кермом Volkswagen Touareg став бізнесмен Геннадій Дронов.
  • 26 лютого 2019 року Київський районний суд Харкова оголосив вирок у справі про смертельну ДТП, в якій звинуватили Зайцеву і Дронова. Обидва отримали по 10 років в’язниці.
  • 3 квітня 2020 року Верховний суд ухвалив остаточне рішення у справі Зайцевої та Дронова, залишивши вирок без змін.
  • У червні минулого року адвокат потерпілої сторони повідомила, що Зайцева виплатила постраждалим по 31 грн в якості “компенсації”.

Львів святкує День міста: Лицарі в латах візьмуть під сторожу Ратушу з Садовим

четвер, 6 травень 2021, 5:45

Планують лише один офіційний захід. Про це повідомили на брифінгу Львівської міської ради, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Еспресо.Захід". 6 травня о 13:00 біля входу в Ратушу Львівська міськрада спільно з військово-історичним центром "О...

Хіти тижня. На околиці Львова знайдено "зачарований" скручений меч 1500-річної давнини

четвер, 6 травень 2021, 3:00

Тепер історикам та археологам доведеться поламати голову, в зв'язку з яким ритуалом коштовна як на той час зброя була понівечена таким чином. Під час старту будівництва Північної об'їзної дороги навколо Львова біля села Малі Підліски археологи виявили ...