Харківська учителька географії чекала Росію: Як її покарали (фото)

Викладачка одного з ліцеїв Харкова не приховувала, що чекала загарбників у місті і дуже сумувала, коли окупанти не йшли. Вона писала про це у коментарях, передають Патріоти України.

"Жінка проводила вільний час у забороненій в Україні соціальній мережі "Одноклассники", де залишала коментарі на підтримку ворога під антиукраїнськими дописами. Зокрема, колаборантка висловлювала занепокоєння, що "поначалу, когда узнала, что русские отошли из Купянска, испугалась и думала, что русские нас бросили" і бідкалась, що її "нервы уже на пределе от оккупации киевского режима"", - повідомили у пресслужбі Харківської обласної прокуратури.

Жінка цікавилась також, чи будуть звільняти Харків від "укрофашистів" і сподівалась, що росіяни не забули про Харків. Учительку звільнили з ліцею наприкінці серпня 2023 року. Заочно їй повідомили про підозру за фактом колабораційної діяльності (ч. 1 ст. 111-1 КК України).

Зараз уже колишня учителька географії переховується від слідства, вирішується питання щодо оголошення її у розшук.

Більше не "виконувач обов'язків": Шовковський став повноцінним головним тренером "Динамо"

понеділок, 11 грудень 2023, 17:30

Київське "Динамо" призначило Олександра Шовковського повноцінним головним тренером команди. Про це повідомляється на офіційному сайті столичного клубу. Деталі контракту СаШо з "біло-синіми" поки не оголосили, передають Патріоти України. До цього Шовко...

Де живуть найщасливіші люди в Європі: Свіжий рейтинг показав дуже несподівані результати

понеділок, 11 грудень 2023, 16:58

Австрія, Польща та Румунія цього року були визнані найщасливішими країнами Європейського Союзу, передають Патріоти України. Натомість, згідно з новими даними ЄС, найменш щасливі люди живуть в Болгарії, за ними слідують німці, де за рік рівень щастя вп...