Хазяйка була серйозно поранена: У Дніпрі в сумнозвісному будинку дивом вижили домашні улюбленці

Це відео облетіло всю країну: коли рятувальники витягли з-під завалів у будинку в Дніпрі клітку з неушкодженою шиншилою, в це неможливо було повірити. Журналістам 1+1 вдалося розшукати та поспілкуватися з власницею тварини Іриною Спесивцевою, інформують Патріоти України.

Вона була на відстані однієї кімнати від епіцентру влучення. У момент "прильоту" по будинку жінка із сином були на кухні, оговталася вона від крику сина й прохання до неї не помирати. Квартира Ірини розташована на другому поверсі, вона почала кричати про допомогу. На щастя, син залишився неушкодженим. У жінки черепно-мозкова травма та осколкові поранення по всьому тілу.

Та вони - не єдині, хто вцілів у тій квартирі. У своїй клітці вціліла білосніжна 11-річна шиншила. Сталося ще одне диво: вижила й 19-річна кішка Ірини, її дістали з-під завалів на четвертий день після влучання російської ракети в будинок. "Кішка й шиншила - це частина мого життя, це пам'ять про мою квартиру, про моє минуле", - каже жінка.

Кого в Україні визнають непридатним до військової служби та чому з "білим квитком" теж можуть призвати - усі нюанси

понеділок, 6 лютий 2023, 13:30

Війна в Україні триває вже майже рік, стільки ж йде загальна мобілізація, під час якої повістки можуть вручатися й обмежено придатним до служби, й тим, хто до неї не придатний, передають Патріоти України. «Білий квиток» — документ, що видається військ...

В Україні можуть скасувати відстрочку від призову для однієї категорії громадян

понеділок, 6 лютий 2023, 12:59

В Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація військовозобов'язаних громадян. Водночас, чимало українців мають відстрочку від призову. Право на відстрочку дається за медичними показаннями, за сімейним станом, а також за службовим станом, перед...