
В Одесі стався конфлікт між п'яним чоловіком на вулиці, його собакою і поліцейськими. У поліцію надійшов дзвінок від однієї з жінок, яка була з дитиною на вулиці. П'яний чоловік був там з собакою, яка була без намордника. Коли на місце приїхали "копи" чоловік все одно не хотів надіти на тварину намордник і замість цього нацькував пса на правоохоронців, повідомляють Патріоти України.
Поліцейські змушені були стріляти в собаку з травматичної зброї. Вони зробили кілька пострілів, в результаті тварину було поранено. "Чоловік був у стані сильного алкогольного сп'яніння. На неодноразові вимоги не реагував і також намагався нацькувати на нас свою тварину", — розповів заступник командира взводу №1 ТОР Віктор Матяж.
У мережі з'явилося відео з нагрудної камери одного з поліцейських. На ньому можна побачити спілкування поліцейських з чоловіком і напад пса. Зазначимо, що власник тварини бив її навіть після того, як вона отримала поранення.
На пункті пропуску «Шегині – Медика» львівські митники викрили масштабну спробу незаконного ввезення в Україну дороговартісної електроніки. За попередньою оцінкою, вартість вилучених гаджетів становить близько 17 млн гривень, передають Патріоти України...
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...