
В Одесі стався конфлікт між п'яним чоловіком на вулиці, його собакою і поліцейськими. У поліцію надійшов дзвінок від однієї з жінок, яка була з дитиною на вулиці. П'яний чоловік був там з собакою, яка була без намордника. Коли на місце приїхали "копи" чоловік все одно не хотів надіти на тварину намордник і замість цього нацькував пса на правоохоронців, повідомляють Патріоти України.
Поліцейські змушені були стріляти в собаку з травматичної зброї. Вони зробили кілька пострілів, в результаті тварину було поранено. "Чоловік був у стані сильного алкогольного сп'яніння. На неодноразові вимоги не реагував і також намагався нацькувати на нас свою тварину", — розповів заступник командира взводу №1 ТОР Віктор Матяж.
У мережі з'явилося відео з нагрудної камери одного з поліцейських. На ньому можна побачити спілкування поліцейських з чоловіком і напад пса. Зазначимо, що власник тварини бив її навіть після того, як вона отримала поранення.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...