У Києві на вулиці Архітектора Вербицького впала частина балкону однієї з квартир на шостому поверсі дев'ятиповерхівки. Власник житла наповнив дно балкона майже 1 тонною ґрунту, влаштувавши там грядку, через що конструкція не витримала. Про інцидент, який трапився ще 10 червня, день потому повідомила на сторінці в Facebook пресслужба Київської міської державної адміністрації, передають Патріоти України.
У КМДА розповіли, що демонтувати елементи обваленого балкона довелося рятувальникам Київської служби порятунку та Головного управління ДСНС України в столиці. Фахівці залучили до цього завдання спеціальну пожежно-рятувальну техніку та обладнання.
Уточнюється, що з висоти шостого поверху впав дах балкона. Сталося це через прикріплені до нього торси, які утримували велику й важку навісну конструкцію, наповнену землею.

На такий "грядці" господар квартири вирощував полуницю. У КМДА пожартували, що він розвів на балконі цілий город. У підсумку стеля не витримала ваги майже 1 тонни ґрунту, який наповнював суцільну "грядку", і балкон обвалився. У результаті НП ніхто з сусідів городника або перехожих не постраждав.
Фотографії з місця інциденту:


В анексованому Криму призупинили прийом дітей до таборів літнього відпочинку, як заявив так званий глава регіону Сергій Аксьонов, з міркувань безпеки. Про це в понеділок, 22 червня, повідомив російський Telegram-канал ASTRA, передають Патріоти України....
У Грицівському кар’єрі, що на Хмельниччині, хлопець помер після укусу комахи. Ймовірно, у нього стався анафілактичний шок. Про це повідомляють «Реальні новини», передають Патріоти України. У Грицівському кар’єрі стався смертельний випадок: хлопець поме...