
У центрі Києва на фото потрапив мешканець багатоповерхівки, який вийшов відпочити на "балкон". Фото публікує "Х. Київ" в Telegram, передають Патріоти України.
Як видно на знімках, чоловік зручно влаштувався на даху балкона поверхом нижче. Поруч він поставив стілець. Мабуть, в квартирі робиться ремонт і балкон ще не встигли "прилаштувати" до фасаду багатоповерхівки, на відміну від двері назовні і вікна.


Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...