
У центрі Києва на фото потрапив мешканець багатоповерхівки, який вийшов відпочити на "балкон". Фото публікує "Х. Київ" в Telegram, передають Патріоти України.
Як видно на знімках, чоловік зручно влаштувався на даху балкона поверхом нижче. Поруч він поставив стілець. Мабуть, в квартирі робиться ремонт і балкон ще не встигли "прилаштувати" до фасаду багатоповерхівки, на відміну від двері назовні і вікна.


Радянська влада свого часу вилучала з українських словників окремі слова, які вважала "небажаними" або ідеологічно неприйнятними. Багато з них були пов’язані з історичною пам’яттю, релігією чи національною самобутністю. Сьогодні ці мовні заборони розгл...
В Івано-Франківській області внаслідок удару блискавки постраждала жінка. Як повідомили у ДСНС, це сталося поблизу гори Шпиці Верховинського району на Івано-Франківщині 21 червня.Група з 24 мандрівників рухалася гірським маршрутом через озеро Несамовит...