Хепі-енд буває не лише в кіно: Жінка взяла літнього собаку, схожого на цуценя її дитинства, і зрозуміла, що це той же самий собака (фото)

Втратити найкращого друга — це дуже сумно. І не має значення, чи є ваш найкращий друг людиною або чотириногим пухнастиком.

Будь-хто, хто коли-небудь стикався з таким горем, віддав би все, щоб повернути свого приятеля, але не всім щастить у цьому. Ну, крім цієї щасливої жінки на ім'я Ніколь Граймс, яка живе в Пенсильванії. Вона поділилася своєю історією про втрату коханої собаки і кращого друга, якого зрештою повернула. Її душевна історія змусила багатьох повірити, що щасливі кінцівки трапляються не тільки в кіно, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Коли Ніколь була маленькою дівчинкою, їй дуже хотілося цуценя. Нарешті, коли їй виповнилося 10 років, її бабуся здивувала її, подарувавши песика.

Ніколь відразу закохалася у свою нову приятельку і назвала її Хлоєю. Маленькій дівчині, певно, здавалося, що жодна життєва сила не зможе розлучити її з пухнастою подружкою.Однак сталося те, чого вона не очікувала. «Мій тато отримав нову роботу, і нам не можна було більше мати собаку, тому я мала кинути її. Це було так складно», — написала вона у своєму пості. Провівши всього 4 роки разом, щеня бувло віддане Вашингтонському гуманітарному суспільству і більше вони не бачилися.Коли Ніколь подорослішала і створила власну сім'ю, вона випадково помітила пост про літню собаку на ім'я Хлоя, яка потребує нової домівки. Щось у її серці сказало їй, здавалося б, неможливу річ — це могла бути її Хлоя.Хоча Ніколь спочатку не вірила, вона все ж вирішила усиновити собаку, не замислюючись.

Тільки провівши деякий час з собакою, вона почала вірити своєму первісному почуттю, а після того, як поєднала кілька точок, виявилося, що Хлоя — та ж сама собака її дитинства, і друзі, нарешті, з'єдналися через 7 довгих років!

Просто підійшов та вдарив ножем: На кладовищі під Одесою чоловік вбив знайомого на очах у поминальників (фото)

четвер, 13 травень 2021, 0:23

На одному із сільських цвинтарів Одеської області під час поминання померлих родичів 9 травня зловмисник поранив ножем у шию відвідувача на очах у свідків. 49-річний чоловік помер у лікарні. Протягом трьох діб правоохоронці встановили точне місцеперебу...

З архіву ПУ. Стріляли в голову: У частині Генштабу ЗСУ знайшли труп військового

середа, 12 травень 2021, 23:30

У понеділок, 11 травня 2020 року, на території посту виїзної варти військової частини А0139, яка безпосередньо підпорядковується Генеральному штабу ЗСУ, було знайдено тіло військовослужбовця з вогнепальним пораненням у голову. Про це повідомляється на ...