"Херродс? Лафайєт? Експо в Дубаї? Ні!": Київські судді приголомшили мережу своєю ялинкою (фото)

Київський апеляційний суд приголомшив виглядом новорічної ялинки. Фото з приміщення установи опублікував юрист Михайло Жернаков, передають Патріоти України.

"Херродс? Лафайєт? Експо в Дубаї? Ні, це Київський апеляційний суд. Настільки все "па-багатому", що незрозуміло чи там є ялинка всередині. Це ті самі українські суди, які скаржаться на "тотальне недофінансування", що аж на конверти і марки не вистачає", - пише Жернаков.

Користувачі Facebook коментують:

"Коробки як би натякають"

"Особливо тішить верхівка, яку закриває перехід стелі"

"Не вистачає золота"

"Добре хоч під Новий рік гроші виділяються, а то півроку без марок і конвертів. А пересилки окремих справ відбуваються довше, ніж мандрівка навколо світу за романом Жуль Верна"

"А то під ялинкою коробки з хабарями?"

"Не заздрю тим, хто має її розбирати"

Позаторік Київський апеляційний суд скаржився на недостатнє фінансування і заявляв про "тимчасове припинення відправлення поштової кореспонденції".

Ялинку із Державної кримінально-виконавчої служби запостив ексголова Державної пенітенціарної служби Сергій Старенький.

"Який міністр, така і йолка", - написав він.

Народила дитину без черепа: У Польщі від українки приховали важку патологію плоду і заборонили робити аборт

понеділок, 26 вересень 2022, 12:44

Громадянка України в Польщі народила мертву дитину з важкою патологією.Все через те, що лікарі приховали патологію у дитини та не дали жінці зробити аборт. Історію українки Марії Яворської розповідають "Факти". . Марія переїхала до Польщі 2 роки тому...

На Росії чоловік у чорному влаштував бійню у школі. Багато загиблих та поранених (відео)

понеділок, 26 вересень 2022, 11:46

У російському місті Іжевськ відбулася стрілянина в школі №88. Стрілянина почалася під час уроку, повідомляють пропагандистські ЗМІ. Спочатку було відомо про трьох поранених, серед них двоє дітей. Як зазначається у повідомленні, чоловік у чорному костюм...