"Хіба ревуть воли, як ясла повні?": 13 травня народився видатний український письменник

Твори Панаса Мирного перекладені на сьогодні багатьма іноземними мовами.​

13 травня 1849 р. у Миргороді народився Панас МИРНИЙ (Панас Рудченко), видатний український письменник, нагадують Патріоти України.

Після закінчення Гадяцького повітового училища служив канцеляристом у суді, а з 1871 р. - чиновником Полтавського губернського казначейства і казенної палати. Друкуватися почав у 1872 р.
Перекладав на українську мову твори У. Шекспіра, Г. Лонгфелло. О. Пушкіна, М. Лермонтова, І. Тургенєва, О. Островського.

Головне місце у творчості Панаса Мирного займає реалістичне зображення українського села з його непримиренними соціальними протиріччями, різким класовим розшаруванням, яке розпочалося після реформи 1861 р. Найвідоміші твори: "Хіба ревуть воли, як ясла повні?", "Пропаща сила", "Лихі люди", "Повія".

Влаштував дику акцію: Нардеп від "Слуги народу" вибив двері та стрибав по столах в мерії Мелітополя (відео)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 16:41

У п'ятницю, 28 лютого, народний депутат від "Слуги народу" Володимир Крейденко зірвав сесію в Мелітопольськый міськраді. Політик виламав двері в сесійний зал і, увірвавшись в приміщення, почав стрибати по столах, передають Патріоти України. Як пише РІА...

Цибуля, сало і часник: Українцям розповіли, як врятуватися від коронавірусу

п’ятниця, 28 лютий 2020, 16:28

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олексій Данілов вважає найкращими ліками проти коронавірусу нового типу цибулю, сало і часник. Про це він розповів в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1", коментуючи питання пр...