"Хімія" стояла на столі: У Харкові трирічний хлопчик випив відбілювач і потрапив у реанімацію

У Харкові з отруєнням госпіталізовано трирічного хлопчика, який за місцем свого проживання випив відбілювач. Як зазначає відділ комунікації Головного управління Нацполіції у Харківській області, інформація про госпіталізацію дитини надійшла до правоохоронців сьогодні о 08:27, повідомляють Патріоти України. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група районної поліції. Правоохоронці встановили, що хлопчик за місцем мешкання випив відбілювач, який стояв у кухлі на столі. «Дитина долила води та випила рідину. Батьки малолітнього у цей час перебували вдома, у сусідній кімнаті», - йдеться у повідомленні.

а даний час малюк перебуває у реанімаційному відділенні обласної дитячої клінічної лікарні, стан його здоров’я задовільний. Факт події внесений до Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень Новобаварського відділу поліції. Проводиться подальша перевірка, встановлюються усі обставини. Також вирішується питання щодо притягнення батьків хлопчика до адміністративної відповідальності.

Не солодощі й не фастфуд: Експерти назвали найкалорійніший продукт на планеті

вівторок, 23 червень 2026, 23:12

Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...

Варто знати! У ТЦК сказали, хто обов'язково має пройти ВЛК

вівторок, 23 червень 2026, 22:58

В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...