Хіти тижня. 100-річну золоту рибку-мутанта зловили у США (фото)

Дивну рибу зловили в озері біля міста Брейнерд.

У США чоловік виловив рибу довжиною майже один метр і з лускою золотистого кольору. Він показав свій улов фахівцю, який заявив, що перед ним великоротий буйвол, пожовклий через мутації, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Дивну рибу зловив 33-річний рибалка Джейсон Фігате в американському озері біля міста Брейнерд. Він відразу зрозумів, що перед ним не короп з золотистим забарвленням, якого називають золотою рибкою, а великоротий буйвол. Однак чоловіка вкрай здивувало забарвлення істоти, оскільки за 9 років роботи на озері він з таким не стикався.

Фігате спробував гуглити інформацію про золотистих буйволів, а коли нічого не знайшов, звернувся до експерта з риб з університету Північної Дакоти. Спеціаліст пояснив, що причиною дивного кольору риби була генетична мутація. Ця особливість настільки рідкісна, що не була раніше задокументована.

На думку експерта, вік риби перевищував 100 років. Деякі особини великоротих буйволів можуть доживати до 110 років.

Гримлять вибухи, дим до неба: В Росії серйозна пожежа на заводі (фото, відео)

середа, 11 грудень 2019, 12:15

Площа пожежі становить 600 квадратних метрів, інформації про потерпілих поки не надходило.

Хіти тижня. Скрепна карма? Актори тікають зі "Сватів" і кажуть про прокляття серіалу

середа, 11 грудень 2019, 11:00

Серіал "Свати" не отримає продовження, так як з проекту масово йдуть актори. І пов'язано це не з тим, що зйомки популярного телепроекту проводилися в Україні, куди багатьом артистам з "Сватів" заборонено в'їзд через їхню прокремлівську позицію, передаю...