Хіти тижня. 100-річну золоту рибку-мутанта зловили у США (фото)

Дивну рибу зловили в озері біля міста Брейнерд.

У США чоловік виловив рибу довжиною майже один метр і з лускою золотистого кольору. Він показав свій улов фахівцю, який заявив, що перед ним великоротий буйвол, пожовклий через мутації, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Дивну рибу зловив 33-річний рибалка Джейсон Фігате в американському озері біля міста Брейнерд. Він відразу зрозумів, що перед ним не короп з золотистим забарвленням, якого називають золотою рибкою, а великоротий буйвол. Однак чоловіка вкрай здивувало забарвлення істоти, оскільки за 9 років роботи на озері він з таким не стикався.

Фігате спробував гуглити інформацію про золотистих буйволів, а коли нічого не знайшов, звернувся до експерта з риб з університету Північної Дакоти. Спеціаліст пояснив, що причиною дивного кольору риби була генетична мутація. Ця особливість настільки рідкісна, що не була раніше задокументована.

На думку експерта, вік риби перевищував 100 років. Деякі особини великоротих буйволів можуть доживати до 110 років.

Що хотів цим сказати? На Одещині двірник повісився прямо перед мерією

середа, 21 серпень 2019, 17:14

В Ізмаїлі на Одещині на ялинці перед будівлею мерії повісився 55-річний чоловік. Працював двірником. Тіло самогубці виявили 20 серпня близько 16:00, заявили у відділі комунікації обласної поліції, повідомляють Патріоти України. Встановили, що чоловік б...

Хіти тижня. Бог маркетингу: Продавець на пляжі повеселив публіку (відео)

середа, 21 серпень 2019, 16:30

На популярному українському курорті Бердянськ (Запорізька область) продавець відзначився забавною рекламою свого товару серед відпочиваючих на пляжі.