Хіти тижня. 3 неочевидні ознаки, які можуть вказувати на розвиток раку печінки

Помітити їх можна тільки якщо мати звичку стежити за собою і знати про особливості організму, а також регулярно обстежуватися.

Фахівці вказали на перші симптоми раку печінки, які можуть бути досить незвичайними, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Наприклад, виникає відраза до їжі, через що, відповідно, падає апетит і людина худне. Крім того, при появі злоякісної пухлини в печінці може виникати надзвичайно швидка стомлюваність. Також для даного процесу властиві підвищення температури тіла і тремор.

Говорячи про ознаки раку в загальному, експерти британської благодійної організації Cancer Research UK, виділили ще три симптоми, які на перший погляд виглядають неочевидними. Ось ці явища:

  • несподівана захриплість;
  • потовщення кінцевих фаланг пальців;
  • сильна пітливість ночами.

Загиблий планував 23 лютого "выпить сто грамм и вспомнить присягу, данную Великой стране": Брат екс-директора "Інтера" розповів, чому йдеться саме про вбивство у вузькій компанії "регіоналів"

неділя, 23 лютий 2020, 10:08

Для Зеленського ця справа може стати тестом, чи його режим переслідуватиме лише патріотів за надумані замахи на 6-го президента, чи понесе родина топ-чиновника Януковича відповідальність за вбивство у своєму домі та лише у своїй компанії. Брат загиблог...

Хіти тижня. "Феерические долбо*бы!": "Победоносие" в "ЛНР" насмішило мережу (відео)

неділя, 23 лютий 2020, 10:00

Студентів місцевих вузів обрядили в шинелі і ватники, після чого змусили на морозі стояти на трасі.