Хіти тижня. 400 грн за люкс: Українка розповіла, де можна дешево відпочити на Азовському морі

З визначних пам'яток в самій Новокостянтинівці нічого немає, але поруч, в селі Приморський Посад, розташована Ботієвська вітрова електростанція.

Триває сезон літніх відпусток. Для тих, хто не любить натовпів курортників і згоден на спокійний відпочинок - чудово підійде Азовське узбережжя Новокостянтинівки в Запорізькій області. Про свій досвід відпочинку там розповіла Катерина Турубара на сайті "Телеграф".

"На базі номер-економ з гарячим душем і туалетом на поверсі обійшовся нам у 135 грн на добу з людини, любителям відпочивати з усіма зручностями за люкс потрібно було викласти більше - 400 грн з одного", - пише вона.

Автор додає, що вони жили на третьому поверсі триповерхового корпусу в парі хвилин ходьби від моря. Ціни за проживання в ньому відрізнялися в залежності від поверху: на першому - 190 грн на добу з однієї людини; на другому - 160 грн; на третьому - 135 грн.

Триразове харчування на базі відпочинку коштує 230 грн в день, зокрема: сніданок і вечеря - по 65 грн; обід - 100 грн. З визначних пам'яток в самій Новокостянтинівці нічого немає, але поруч, в селі Приморський Посад, розташована Ботієвська вітрова електростанція - найбільша вітряна електростанція України наземного типу. Вітряки здалеку створюють чудовий вид, а й поблизу виглядають переконливо, а вночі ще й підсвічуються червоними вогниками.

Червонокнижні орхідеї та лілію лісову виявили на Київщині

середа, 30 вересень 2020, 7:30

Для їхньої охорони потрібно створити заказник. У Київській області в Дніпровсько-Тетерівському лісовому господарстві «Сухолуччя» екологи виявили три види червонокнижних орхідей і лілію лісову. Про це повідомили в Київському еколого-культурному центрі, ...

"Я так прикипів до української землі...". Мріяв стати першим темношкірим генералом ЗСУ: ​Загиблий під час аварії Ан-26 Ашраф Мсуя

середа, 30 вересень 2020, 7:10

Загиблому його батько пропонував залишитися в Танзанії, проте Мсуя вирішив повернутися в Україну і продовжити службу в авіації. Друг старшого лейтенанта Ашрафа Мсуя, який загинув під час аварії Ан-26 під Чугуєвом Харківської області, розповів, що Мсуя ...