Хіти тижня. "А чий Крим?": Український журналіст провчив росіян у літаку, мережа в захваті

Відомий український журналіст Руслан Горовий розповів, як в літаку рейсу "Франкфурт - Чикаго" зіткнувся з пасажирами з Росії і вступив з ними в суперечку через Крим. Про це він написав у Facebook. У коментарях користувачі соцмережі підтримали журналіста, передають Патріоти України.

За словами Горового, в літаку до нього по-російськи звернулися два хлопця з проханням помінятися місцями, щоб вони змогли сісти разом зі своїми знайомими. При цьому пассажири повідомили, що проживають в Росії.

У відповідь журналіст поцікавився у них, "чий Крим", після чого хлопці відповіли, що є аполітичними і "не дуже в політиці". На це Горовий запропонував їм надалі летітимуть з дівчатами окремо. Користувачі Facebook підтримали реакцію журналіста і запропонували свої варіанти вирішення "конфлікту".

У коментарях також відзначили, що тепер росіяни стануть "політичними" а також підкреслили задоволення від спостереження за "печерною русофобією".

Хіти тижня. Ізраїльські містики побачили знак кінця світу: Рабини заговорили про швидкий прихід Машиаха

п’ятниця, 14 серпень 2020, 3:00

Рабин Шломо Амар порівняв президента США Дональда Трампа з перським царем Киром Великим, який правив в середині першого тисячоліття до нашої ери. Колишній головний сефардський рабин Ізраїлю Шломо Амар заявив, що останні події в країні і в світі незапер...

З архіву ПУ. "Мущіни щось горлали про Кримнаш": В Харкові ультрас "Металіста" провчили любителів Путіна (фото)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 2:00

До закривавлених прихильників "русского мира" довелося викликати швидку. Інцидент трапився у вівторок, 18 червня. Кілька фанатів "Металіста" серйозно побилися з двома п'яними шанувальниками агресора Путіна. "Чоловіки в Харкові щось кричали про Путіна,...