Хіти тижня. "А мне нравится!": Українські співачки ледь не посварилися через "п'яту точку" американської "світської левиці" (фото)

Наталя Могилевська відповіла Олі Поляковій на критику стилю Кім Кардашьян.

Наталя Могилевська і Оля Полякова

Дискусію в Instagram спровокували фото американської зірки у вінтажному костюмі від Jean Paul Gaultier, передають Патріоти України.

На напівпрозорих топі і легинсах зображений дизайнер Жан Поль-Готьє. Він нагадує Юлія Цезаря на доларовій купюрі.

На думку Полякової, на Кардашьян костюм виглядає безглуздо. "Вы меня простите, но по моему это (смайли з фейспалмом, - ред.), ну как это может нравиться, как это может быть модно, и еще и диктовать моду??? Это (знову фейспалми, - ред.) #этодолженктотосказать", - заявила українська співачка.

"Только не убивай меня. Мне нравится. Что в этом есть", - відповіла Могилевська в коментарях і додала смайл з поцілунком.

Фанати заступилися за діву, але були і ті, хто підтримав Полякову.

"У нее пятая точка своего рода визитная карточка, как кокошник у некоторых (Полякова раніше виступала в кокошниках, - ред.), который тоже не всем может нравится. Как говорится, на вкус и цвет."

"Фух, хоть кто то это сделал уже, спасибо."

"Оля, я очень тебя уважаю, но очень тебя прошу: не надо никого осуждать. Все разные, вкусы у всех разные и, думаю, ни ты, ни я, ни она не может нравиться всем. И если тебя так выставят и начнут обсуждать, тоже будет не приятно. Это некрасиво с твоей стороны, ты опускаешься до уровня базарной бабы. Я всегда считала тебя умной и мудрой, но унижать людей"

"У неё пятая точка своего рода визитная карточка, как кокошник у некоторых, который тоже не всем может нравиться. Как говорится: на вкус и цвет"

"Вы, Оля, меня простите, но у вас пятая точка тоже не супер, но вы фото в обнаженном виде выставляете. Так почему же она не может ее выставить? Кому-то такие нравятся, кому-то такие, как у вас.

Хіти тижня. "Это КПИ, ребята...": Голий кур'єр прийшов до відомого вишу (фото, відео)

понеділок, 16 вересень 2019, 11:00

Кур'єр доставив їжу в аудиторію Київського політехнічного інституту. У мережі опублікували відео з оголеним кур'єром однієї з відомих компаній з доставки їжі, який лише в одних трусах приніс замовлення, передають Патріоти України. На відео можна почути...

Хіти тижня. Як давньоруська мова стала українською: "Енеїда" Котляревського викрила російські байки щодо української мови

понеділок, 16 вересень 2019, 10:30

Українська література не відображає весь процес формування мови від давньоруської до української. Але вона була, існувала у формі усних традицій протягом століть, потроху трансформуючись і набираючи сучасних рис. "Енеїда" Івана Котляревського започатку...