Хіти тижня. "А що там у москалів?": Кортеж Жириновського промчав "зустрічкою" по Москві (відео)

Володимир Вольфович не найбільш законослухняний учасник дорожнього руху у світі.

Кортеж скандального російського політика Володимира Жириновського проїхався зустрічною смугою Кутузовського проспекту в Москві. Про це інформують очевидці в Telegram-каналі Mash, передають Патріоти України.

"Володимир Вольфович не найбільш законослухняний учасник руху у світі. Кортеж Жириновського попадається на правопорушеннях, отримує адміністративки, та й мигалки згідно із законом у нього теж немає", — йдеться в повідомленні.

Момент, коли автомобіль Maybach депутата нелегітимної Держдуми проїхав по розділювальній смузі повз затори на проспекті зафіксували на відео. Крім того, проти лідера ЛДПР подали заяву в управління ДІБДР Москви.

"Є відчуття, що лідер ЛДПР порушувати все-таки не перестане", — підсумував автор допису.


Може загинути багато людей: Кримському мосту напророкували сумну долю

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:24

Російська окупаційна влада відмовляється пускати потяги по Кримському мосту, незважаючи на обіцянки, так як це може зруйнувати нестійку конструкцію. При цьому рано чи пізно моста не стане. Про це "Радіо Свобода" заявив російський незалежний експерт, ка...

День захисника України: Чим 14 жовтня принципово відрізняється від 23 лютого

понеділок, 14 жовтень 2019, 7:11

У понеділок, 14 жовтня, по всій Україні відзначається нове державне свято - День захисника України, покликане замінити колишній День захисника Вітчизни, який відзначався 23-го лютого, передають Патріоти України. Чому вибір припав саме на цю дату і чим ...