Хіти тижня. "А що там у москалів?": Кортеж Жириновського промчав "зустрічкою" по Москві (відео)

Володимир Вольфович не найбільш законослухняний учасник дорожнього руху у світі.

Кортеж скандального російського політика Володимира Жириновського проїхався зустрічною смугою Кутузовського проспекту в Москві. Про це інформують очевидці в Telegram-каналі Mash, передають Патріоти України.

"Володимир Вольфович не найбільш законослухняний учасник руху у світі. Кортеж Жириновського попадається на правопорушеннях, отримує адміністративки, та й мигалки згідно із законом у нього теж немає", — йдеться в повідомленні.

Момент, коли автомобіль Maybach депутата нелегітимної Держдуми проїхав по розділювальній смузі повз затори на проспекті зафіксували на відео. Крім того, проти лідера ЛДПР подали заяву в управління ДІБДР Москви.

"Є відчуття, що лідер ЛДПР порушувати все-таки не перестане", — підсумував автор допису.


Розумний хлопчик: Собака допоміг дівчинці викликати "швидку" і врятувати матір

п’ятниця, 6 грудень 2019, 23:28

Жінка впевнена, що пес зробив це завдяки своїй навичці приносити смаколики з холодильника. Зазначається, що 36-річна британка на ім'я Мія Еллері у будинку впала з драбини та сильно травмувалася. Вона не могла поворухнутися, тому почала кликати по допом...

СБУ помилилася: У Бахмуті медсестру переплутали із сепаратисткою та внесли до санкційного списку (відео)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 23:16

Під санкції потрапили понад 800 людей. Серед них помічник Путіна Владислав Сурков, російські військові, політики та представники "самопроголошених республік", а разом із ними - Вікторія Бурлакіна. У Бахмуті на Донеччині медсестру Вікторію Бурлакіну вн...