Хіти тижня. "А тепер, гнидо, подивися в очі родичам Сергія", - Виннику кинули в пику його слова: "Якщо бути відвертим, за Крим не загинув жоден солдат" (фото)

Олег Винник не особливо цікавився насправді тим, що коїлося під час анексії Криму, інакше б він знав.

"Так званий український співак, Олег Винник заявив: "Якщо бути відвертим, за Крим не загинув жоден солдат". А тепер гнида подивися в очі родичам Сергія, який загинув у Симферополі 18 березня 2014 року і спробуй ще раз це сказати", - написала користувачка соцмережі "Фейсбук" Таня Павл на сторінці спільноти "Патріоти України - єднаймося", передають Патріоти України.

"Сергія Кокуріна вбили двома пострілами – в голову і в груди – з АК-47 під час штурму 13-го фотограмметричного центру в Сімферополі. Під час штурму Кокурін перебував на спостережній вежі автопарку частини. Який ж ти негідник Винник. Надіюся це буде твоє останнє інтерв'ю в Україні. Гнида. У мене все", - резюмувала вона.

Що відбувається з антитілами безсимптомно хворих COVID-19: Дані дослідження

середа, 28 жовтень 2020, 17:16

Безсимптомні пацієнти втрачають антитіла до коронавірусу раніше, ніж люди, у яких виявлялися симптоми COVID-19, розповідають британські вчені. Результати досліджень, проведених Imperial College London і фірмою Ipsos Mori, також свідчать про те, що втра...

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...