Хіти тижня. "А тепер, гнидо, подивися в очі родичам Сергія", - Виннику кинули в пику його слова: "Якщо бути відвертим, за Крим не загинув жоден солдат" (фото)

Олег Винник не особливо цікавився насправді тим, що коїлося під час анексії Криму, інакше б він знав.

"Так званий український співак, Олег Винник заявив: "Якщо бути відвертим, за Крим не загинув жоден солдат". А тепер гнида подивися в очі родичам Сергія, який загинув у Симферополі 18 березня 2014 року і спробуй ще раз це сказати", - написала користувачка соцмережі "Фейсбук" Таня Павл на сторінці спільноти "Патріоти України - єднаймося", передають Патріоти України.

"Сергія Кокуріна вбили двома пострілами – в голову і в груди – з АК-47 під час штурму 13-го фотограмметричного центру в Сімферополі. Під час штурму Кокурін перебував на спостережній вежі автопарку частини. Який ж ти негідник Винник. Надіюся це буде твоє останнє інтерв'ю в Україні. Гнида. У мене все", - резюмувала вона.

Голова Консультативної місії ЄС розповів, що в Україні краще, ніж в Європі

середа, 31 травень 2023, 0:30

Голова Консультативної місії Євросоюзу Антті Хартікайнен похвалив рівень послуг в Україні та невисокі ціни. Про переваги життя у Києві Ханртікайнен розповів в інтерв'ю, передають Патріоти України. Посадовець розповів, що можливе в Україні та неможливе ...

Дзвінки неможливі: У роботі одного із мобільних операторів України стався масштабний збій

вівторок, 30 травень 2023, 23:30

В Україні у мобільного оператора Vodafone у вівторок, 30 травня, стався масштабний збій. Користувачі скаржаться на відсутність покриття. Про це йдеться в офіційному повідомленні Vodafone, передають Патріоти України. Клієнти мобільного оператора нарікаю...