Хіти тижня. "А тепер, гнидо, подивися в очі родичам Сергія", - Виннику кинули в пику його слова: "Якщо бути відвертим, за Крим не загинув жоден солдат" (фото)

Олег Винник не особливо цікавився насправді тим, що коїлося під час анексії Криму, інакше б він знав.

"Так званий український співак, Олег Винник заявив: "Якщо бути відвертим, за Крим не загинув жоден солдат". А тепер гнида подивися в очі родичам Сергія, який загинув у Симферополі 18 березня 2014 року і спробуй ще раз це сказати", - написала користувачка соцмережі "Фейсбук" Таня Павл на сторінці спільноти "Патріоти України - єднаймося", передають Патріоти України.

"Сергія Кокуріна вбили двома пострілами – в голову і в груди – з АК-47 під час штурму 13-го фотограмметричного центру в Сімферополі. Під час штурму Кокурін перебував на спостережній вежі автопарку частини. Який ж ти негідник Винник. Надіюся це буде твоє останнє інтерв'ю в Україні. Гнида. У мене все", - резюмувала вона.

З архіву ПУ. Знайшли з посмішкою на губах: На Вінничині жорстоко вбили росіянина, який воював в "Азові"

субота, 23 січень 2021, 14:00

Максим Трикоза вступив до складу "Азову" 1 вересня 2015 року як волонтер-інструктор і отримав позивний «Войдан». Мешканці околиць Вінниці виявили тіло людини зі слідами насильницької смерті. Про це повідомляє Телеграм-канал «Черговий ООС», передають Па...

"Где пропадала, буланка?": Українці потроллили Мендель в гламурній піжамі "кольору конячки"

субота, 23 січень 2021, 13:15

«Казка» прес-секретаря Зеленського була зруйнована... У той же час інші користувачі не оцінили модного кольору піжами, назвавши Юлю «буланкой» (конячкою в «яблуках»).