Хіти тижня. А зараз "маємо те, що маємо...": Сенсаційне одкровення Леоніда Кравчука (відео)

На момент підписання Будапештського меморандуму Україна мала третій в світі за потужністю ядерний арсенал.

В ході ток-шоу на одному з телеканалів перший Президент України Леонід Кравчук в контексті обговорення Будапештського меморандуму, відповідно до якого Україна відмовилася від свого ядерного статусу, назвав сенсаційні цифри: ми мали 175 міжконтинентальних балістичних ракет (тоді це третій в світі за потужністю ядерний арсенал, утилізація та вивезення якого в РФ був завершений в червні 1996 року), передають Патріоти України.
Як підкреслив Леонід Макарович, кожна така МБР коштувала близько 1 млрд. дол. США. Не важко підрахувати від яких активів з величезною вартістю ми тоді відмовилися. І заради чого?
І ось тепер Кравчук радить Президенту Зеленському підняти перед нашими західними партнерами, перш за все, підписантами цього Документа питання про створення фонду допомоги Україні у зв'язку з їх зобов'язаннями бути гарантами незалежності, суверенітету і кордонів України, не застосовувати проти України будь-яка зброя, не тільки ядерна. Крім того, підписанти обіцяли не чинити на Київ економічний тиск.
Ну, а зараз, як любити казати Леонід Макарович: «Маємо те, що маємо ...»

Дивитися з 38 хвилини:

Хіти тижня. "І жодного в масці, всі здорові, б*ять": У Росії тисячі солдатів брали участь у підготовці до параду (відео)

п’ятниця, 10 квітень 2020, 3:00

У Росії, попри пандемію коронавірусу та введення обмежувальних заходів, триває підготовка до параду 9 травня, в якій одночасно брали участь близько 15 тис. військовослужбовців. Відповідне відео з’явилося в російських Telegram-каналах, передають Патріот...

Хіти тижня. Інший світ, або Чому в розпал пандемії COVID-19 в Японії не вводять карантин

п’ятниця, 10 квітень 2020, 2:00

Ті, хто побував в Японії вперше, порівнюють японців з інопланетянами. Аж надто відрізняється їхнє життя. "Сегодня здесь насчитывается чуть больше трех тысяч больных c COVID-19 (на 126 миллионов жителей). О ситуации в Японии рассказал проживающий там уж...