Хіти тижня. Аби тепер не увійшло у звичку: Мережу підірвало фото, де глава АП ставить роги президенту Зеленському

«Цього хотіли 73%, те і мають». Так українці відреагували на світлину, де колишній юрист Коломойського Андрій Богдан ставить «ріжки» новому президенту.

Глава Адміністрації президента Андрій Богдан поставив «ріжки» своєму керівнику Володимиру Зеленському, коли той фотографувався зі своїм прихильником. Відповідне фото зараз активно обговорюють в соціальних мережах, передають Патріоти України.

Зеленський фотографувався разом з молодим хлопцем, коли ззаду підійшов Богдан і наставив їм обом ріжки. Президент, при цьому, посміхається на камеру, не підозрюючи, що став об'єктом такого жарту з боку колишнього юриста Ігоря Коломойського.

Цей знімок викликав дуже неоднозначну реакцію з боку українців. «Якщо глава АП ставить «роги» президенту України, уявляєте, що йому, президенту, може собі дозволити вставити Путін на можливих переговорах?», - пише один з користувачів в Facebook.

«Ріжки» на фотках, це, звичайно ж, забавно, нормально. Забавно і нормально, коли на цих фотках зображується хто завгодно, але не керівник державної влади», - пише Pavlo Nuss.

«Голова АП строїть рожки президенту. Який сором для великої нації...», - жаліється ще один користувач Facebook.

Інші ж навпаки з гумором сприймали це фото і пишуть «Вова, давай жги».

Один з дописувачів припускає, що це фото, як і вчорашнє з шаурмою, було зроблено на автозаправці по шляху в аеропорт, коли Володимир Зеленський вилітав до Львівської області на шахту «Лісова», де загинули два гірники.

Чому Україна залишилась без власного ракетного озброєння

четвер, 1 грудень 2022, 13:40

Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 01:50 Чи вдається московитам їх тактика примусу українців до переговорів через виморожування. 06:45 Чи вистачить у московитів ракет до весни? . 08:45 Чи є в України...

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...