Хіти тижня. "Ах, Одесса!": Ревнива дружина влаштувала на дільниці бійку з чоловіком-копом і його напарницею

Дружина поліцейського, дізнавшись, що її чоловік несе службу з поліцейським жіночої статі, навідалася в приміщення дільниці, в результаті чого обидва поліцейських отримали різного роду травми.

В Одесі на виборчій дільниці стався конфлікт: ревнива дружина почала бійку з чоловіком-поліцейським і його напарницею по службі. Про це повідомляє депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Черговий по ГУНП в Одеській області попереджає всі ділянки, де несення служби несуть поліцейські чоловічоі і жіночоі статі: не вступати один з одним у неділові стосунки", - написав він.

Також Зінкевич пояснив, що в Балтському районі Одеси на одній з дільниць сталася надзвичайна пригода з особовим складом.

"Дружина поліцейського, дізнавшись, що її чоловік несе службу з поліцейським жіночої статі, навідалася в приміщення дільниці, в результаті чого обидва поліцейських отримали різного роду травми. Дана подію поставлено на контроль і доручено довести до особового складу для недопущення подібних ситуацій". - написав депутат.

Фінський художник намалював картину "Пам'яті українського героя" (фото)

субота, 25 березень 2023, 23:53

Фінський художник Кай Стенвалл зобразив Героя України Олександра Мацієвського в останні секунди його життя, яке окупанти обірвали після слів «Слава Україні». Портрет захисника з’явився у Instagram митця, передають Патріоти України. Кай Стенвалл прослав...

На обличчя... натягнули маску за допомогою штучного інтелекту: Українські актори вимагають не випускати в ефір СТБ серіал із росіянином

субота, 25 березень 2023, 23:43

На телеканалі СТБ стартує показ серіалу «Останній лист коханого». Одну з головних ролей в кінокартині зіграв російський артист Прохор Дубравін. За допомогою дипфейку його обличчя замінили на українського актора Дмитра Саранскова. Українські актори закл...