Хіти тижня. Американець знайшов пляшку радянської пепсі-коли, ризикнув скуштувати та дуже пошкодував (фото)

Житель США знайшов у спальні свого батька пляшку радянської пепсі-коли, і тепер він знає, що буде з солодкою газованою водою, якщо вона пролежить у темному місці більше 40 років, повідомляють Патріоти України.

Американець опублікував на сайті Reddit фотографію вінтажного напою з пожовклою етикеткою, і на ній можна розгледіти, що вона дійсно виготовлена у СРСР. Крім того, на пляшці збереглася й ціна - 33 копійки. "Думаю, вона десь з 80-х, але не можу сказати дату точніше", - уточнив автор поста.

За словами реддітора, його батько у 1980-і роки працював на компанію Pepsi і зберіг одну з пляшок собі на пам'ять. Коли син виявив знахідку, то захотів спробувати її на смак, але пізніше про це пошкодував. "На смак, як сталь та плутоній" - зазначив американець, і додав, що скоро у нього у ванній буде "Карибська ракетна криза", натякаючи на те, що шлунок не дуже відреагував на раритетний напій.

Час - гроші в незвичному ракурсі: Tesla почала прийом замовлень на Roadster за дуже демократичною ціною

понеділок, 5 червень 2023, 4:20

Фанатам Tesla доведеться почекати, щоб отримати чергову модну новинку від Маска. Компанія Tesla знову приймає замовлення на “довгобуд” Roadster. Форма для замовлення електричної дводверки з'явилася на офіційному сайті Tesla 1 червня: там бажаючим пропо...

Намітився новий різновид оздоровчого туризму: Науковець, який пробув понад 90 днів на дні океану, омолодився на 10 років (фотофакти)

понеділок, 5 червень 2023, 3:30

Дослідник стверджує, що цей експеримент дозволив йому збільшити тривалість свого життя на 20%. 55-річний відставний військово-морський офіцер Джозеф Дітурі провів на дні Атлантичного океану 93 дні у капсулі площею лише трохи більше ніж 9 квадратних мет...