Хіти тижня. Американські науковці зробили сенсаційне відкриття про людську душу

Фізична реальність - це всього лише наше сприйняття.

Людська душа після відходу в інший світ існує в квантовій реальності. До таких висновків прийшли вчені з Університету Арізони, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Фахівці вважають, що в білку міститься вся інформація щодо квантового стану організму на субатомному рівні. Після смерті всі дані про людину випаровуються в космос.

Повідомляється, що відбувається розсіювання інформації у Всесвіті. При цьому вчені відзначили, що інформацію, що зберігається на рівні клітин, неможливо стерти.

З колегами з Арізони повністю згодні експерти з Інституту фізики Планка в Мюнхені. За їх словами, фізична реальність - це всього лише наше сприйняття. Після смерті душа миттєво переходить в квантову реальність, де відбувається переродження.

Легенда голлівудських кіновестернів святкує 90-й день народження

неділя, 31 травень 2020, 13:44

Серед відомих фільмів Іствуда - «Крихітка на мільйон», «Підміна», «Таємнича ріка», «Снайпер», «Чудо на Гудзоні». 31 травня виповнилося 90 років американському кіноакторові, кінорежисерові Клінту Іствуду, повідомляють Патріоти України.

Пішла в кафе й не повернулась: Під Харковом пропала 15-річна дівчинка (фото)

неділя, 31 травень 2020, 12:47

Зникла дівчина була одягнена в чорну куртку з білим капюшоном, чорні джинси, білу блузку та кросівки чорно-рожевого кольору. Сахновщинським відділом поліції встановлюється місцезнаходження Наталії Кіріняченко, 2005 року народження. Як повідомили в полі...