Хіти тижня. Американські науковці зробили сенсаційне відкриття про людську душу

Фізична реальність - це всього лише наше сприйняття.

Людська душа після відходу в інший світ існує в квантовій реальності. До таких висновків прийшли вчені з Університету Арізони, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Фахівці вважають, що в білку міститься вся інформація щодо квантового стану організму на субатомному рівні. Після смерті всі дані про людину випаровуються в космос.

Повідомляється, що відбувається розсіювання інформації у Всесвіті. При цьому вчені відзначили, що інформацію, що зберігається на рівні клітин, неможливо стерти.

З колегами з Арізони повністю згодні експерти з Інституту фізики Планка в Мюнхені. За їх словами, фізична реальність - це всього лише наше сприйняття. Після смерті душа миттєво переходить в квантову реальність, де відбувається переродження.

"Остается молиться": В окупованій Макіївці через підземні поштовхи почали валитися будинки (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 12:15

Окупаційна "влада" ніяк не реагує на ситуацію, чим місцеві мешканці дуже незадоволені. Жителі окупованій бойовиками "ДНР" Макіївки повідомляють про незвичні підземні поштовхи невідомого походження, які руйнують їхні будинки, передають Патріоти України....

Хіти тижня. Кинули "на підвал": Російських туристок прийняли за повій в аеропорту Сеула (відео)

середа, 23 жовтень 2019, 12:00

Одну дівчину посадили в літак майже одразу, а іншим довелося провести у підвалі від декількох діб до тижня. Співробітники аеропорту в південнокорейському Сеулі прийняли російських туристок за повій і не пропустили через кордон. Про це у вівторок, 15 жо...