Хіти тижня. "Американці на вулицях сплять": Повєткін розповів, як росіяни в США мріють повернутися на батьківщину (відео)

Боксер спробував обдурити своїх фанів, але щось пішло не так...

Російський боксер Олександр Повєткін порівняв рівень життя в США і Росії. За словами титулованого спортсмена, всі росіяни, з якими він спілкувався в Америці, нібито хочуть повернутися на батьківщину, передають Патріоти України.

"Коли розповідають, мовляв: "Ось там так добре...". Та ви там не жили, ви не знаєте. Ось Америка ця... Ось дивишся – там люди на вулицях сплять, про що тут можна говорити? Або наших зустрічаєш, які там давно живуть, у них на очах мало не сльози: "Як там в Росії?". Видно, що вони сумують. Де народився – там і пригодився", – розповів 41-річний спортсмен в інтерв'ю YouTube-каналі Metametrica.

У коментарях вболівальники висміяли такий навмисний патріотизм Витязя. "Хлопці, у мене березовий сік потік з очей від цих слів, а в вухах "Любе" заграла", "Я так зрозумів, як заїжджаєш на Брайтон, там відразу йде дощ від того, як сильно плаче місцеве населення, згадуючи СРСР", – зазначили юзери.

Фанатів не вразило інтерв'ю Повєткіна

Вболівальники висміяли слова Олександра

Росіяни не оцінили слова Саші

Користувачі іронізують з приводу аргументів Витязя

Повєткін висловився про життя росіян в Росії

Користувачі жартують про "козирі" в інтерв'ю

У коментарях радять Повєткіну йти відразу в прем'єр-міністри

Підвищення неминуче? Стало відомо, як зростуть платіжки за світло з новим тарифом на електроенергію

неділя, 28 травень 2023, 11:30

В Україні, ймовірно, вже з 1 червня буде новий тариф на електроенергію для побутових споживачів. Він буде єдиним для всіх, без диференціації за обсягами споживання. Експерти вже порахували, як зміняться платіжки за світло з новим тарифом. Про це написа...

На Балі гола туристка увірвалася на виставу в храмі, щоб виразити "протест", і поплатилася (відео)

неділя, 28 травень 2023, 10:47

Гола німецька туристка потрапила під арешт після того, як увірвалася на сцену храму на Балі під час священнодійства. На відео події звернуло увагу видання Daily Mail, передають Патріоти України. 28-річній Дар'ї Тушинські відмовили у купівлі квитка на і...