Хіти тижня. "Американці на вулицях сплять": Повєткін розповів, як росіяни в США мріють повернутися на батьківщину (відео)

Боксер спробував обдурити своїх фанів, але щось пішло не так...

Російський боксер Олександр Повєткін порівняв рівень життя в США і Росії. За словами титулованого спортсмена, всі росіяни, з якими він спілкувався в Америці, нібито хочуть повернутися на батьківщину, передають Патріоти України.

"Коли розповідають, мовляв: "Ось там так добре...". Та ви там не жили, ви не знаєте. Ось Америка ця... Ось дивишся – там люди на вулицях сплять, про що тут можна говорити? Або наших зустрічаєш, які там давно живуть, у них на очах мало не сльози: "Як там в Росії?". Видно, що вони сумують. Де народився – там і пригодився", – розповів 41-річний спортсмен в інтерв'ю YouTube-каналі Metametrica.

У коментарях вболівальники висміяли такий навмисний патріотизм Витязя. "Хлопці, у мене березовий сік потік з очей від цих слів, а в вухах "Любе" заграла", "Я так зрозумів, як заїжджаєш на Брайтон, там відразу йде дощ від того, як сильно плаче місцеве населення, згадуючи СРСР", – зазначили юзери.

Фанатів не вразило інтерв'ю Повєткіна

Вболівальники висміяли слова Олександра

Росіяни не оцінили слова Саші

Користувачі іронізують з приводу аргументів Витязя

Повєткін висловився про життя росіян в Росії

Користувачі жартують про "козирі" в інтерв'ю

У коментарях радять Повєткіну йти відразу в прем'єр-міністри

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...

"Зробив багато добра для людей, і люди за ним пішли": Виборці Лозінського виправдали його за вбивство (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 16:12

Жінка зазначила, що "в Києві депутати теж убивають людей". Жителі Підвисоцької об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області розповіли, чому обрали головою ОТГ засудженого за вбивство колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Як йд...