
Голлівудська актриса Анджеліна Джолі пояснила причину розлучення з Бредом Піттом. За словами зірки, вона розлучилася з актором заради добробуту своїх дітей. Про це вона розповіла в інтерв'ю виданню Vogue, передають Патріоти України.
«Я розлучилася заради добробуту моєї сім'ї. Це було правильне рішення. І донині зосереджена на добробуті дітей. Деякі люди скористалися моїм мовчанням, і діти побачили брехню про себе у засобах масової інформації, але я нагадую синам і донькам про те, що у них є своя правда, що треба думати своєю головою. Мої діти – це шість дуже сміливих і сильних молодих людей», – заявила Джолі.
Кілька років екс-подружжя не могло прийти до компромісу в питанні опіки над дітьми. Їхній шлюборозлучний процес почався в 2016 році. Зараз же між Анджеліною і Бредом встановилися добрі стосунки. Як відомо, у Джолі і Бреда Пітта троє рідних дітей, а також троє прийомних.
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...
Військовозобов’язаний, особа з інвалідністю третьої групи, обвинувачувався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 336 КК, — ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, передають Патріоти Ук...