Хіти тижня. Аномалія посеред лісу: Розробники української S.T.A.L.K.E.R. 2 показали перший офіційний скріншот гри

Розробники зробили це на честь річниці гри S.T.A.L.K.E.R.: "Тінь Чорнобиля".

Про містичну S.T.A.L.K.E.R. 2 ми довгий час нічого не знали, навіть з огляду на той факт, що про розробку гри розповіли ще в 2018 році. Але 23 березня студія GSC Game World нарешті представила новий скріншот довгоочікуваного продовження серії. Розробники зробили це на честь річниці гри S.T.A.L.K.E.R.: "Тінь Чорнобиля". Вона поступила в продаж в Європі 23 березня, а в 2020-му їй виповнилося 13 років, зазначають Патріоти України.

У зверненні до фанатів автори серії Сталкер подякували їм усім за підтримку і віру. І як подарунок показали перший погляд на S.T.A.L.K.E.R. 2. На скріншоті можна побачити аномалію посеред лісу.

Також в GSC Game World пообіцяли, що це далеко не останній сюрприз, яким фанатів Сталкера здивують в 2020 році. До цього з гри ми бачили лише модельку батона хліба. Гра створюється на движку Unreal Engine 4.

Дата виходу гри, як і раніше не розкривається. Але тепер є надія, що ще більше подробиць про гру розкриють хоча б до кінця 2020 року. Поки ж залишається тільки сподіватися на Сталкер 2 трейлер.

Довідка. S.T.A.L.K.E.R. - відома серія шутерів, що розповідає про Прип'ять, в якій через високий рівень радіації оселилися всілякі мутанти. Але ще в місті вистачає цінностей, тому його наповнили сталкери, вчені, військові та інші люди. У серії S.T.A.L.K.E.R. поки три гри - Тінь Чорнобиля, Чисте небо і Зов Прип'яті. Остання частина вийшла в 2009 році, але S.T.A.L.K.E.R. успішно підтримують життя серії і сьогодні.

Кожен звинувачує іншого: На Львівщині сільський голова "побився" з екс-нацгвардійцем (фото)

четвер, 4 червень 2020, 12:45

Сільський голова Жирівки запевняє, що "просто стояв поруч із своїм авто". У Пустомитівському районі Львівської області у результаті конфлікту із головою села Жирівка колишній солдат Нацгвардії опинився у лікарні. Деталі інциденту з позиції обох сторі...

Відчував, що вмирає: Сумні подробиці загибелі медика від коронавірусу на Львівщині (фото)

четвер, 4 червень 2020, 12:30

Дружина медика не захворіла COVID-19, а тільки була інфікована, в неї хвороба протікала в легкій формі. У місті Сокаль Львівської області від коронавірусу помер старший фельдшер підстанції екстреної медичної допомоги Роман Кріль, з'явилися сумні подроб...