Хіти тижня. Апокаліпсис наближається: Потужна пилова буря накрила Запорізьку область (відео)

За словами автора відео, люди бігли хто куди, побачивши що наближається стіна з піску.

Пилова буря накрила вчора, схоже, весь Акимівський район. У соцмережах люди діляться вражаючими кадрами стихійного природного явища, передають Патріоти України.

Це відео демонструє, як пилова буря накрила село Максима Горького в Акимівському районі. За словами автора відео, люди бігли хто куди, побачивши що наближається стіна з піску.

9 серпня. 18.15.Село М.Горького (на відео тільки початок бурі). Не задався в нас сьогодні суботник. Всі тікали хто куди. Це дійсно було страшно. Особливо, коли на тебе рухається таке незрозуміле, небезпечне і неприємне явище, яке супроводжується шквальним вітром, і ти в ту хвилину не можеш зрозуміти, що відбувається. Це була пилова буря, при якій великі маси пилу (піску, ґрунту) піднімаються вітром з поверхні землі і рухаються на висоті в кілька метрів, але в деяких випадках висота може досягати кілометра і навіть більше. З боку це виглядає так, ніби на тебе рухається стіна пилу і піску", - написала в коментарях до відео Ната Шпак.

Не злякалася ні людей, ні собак: У США дика ведмедиця влаштувала переполох у місті (відео)

понеділок, 24 лютий 2020, 8:08

Жителів американського міста Монровіа наполохала дика ведмедиця, передають Патріоти України. . Зоологи запевняють, вирушити до людських помешкань ведмедицю змусив голод. Вона прокинулася через ранню зиму і шукала смачненького. . Урешті гостю таки пі...

Скільки українців користуються інтернетом, а скільки дивляться телебачення: Цікаві дані

понеділок, 24 лютий 2020, 7:55

Державна служба статистики підрахувала, що станом на 1 січня 2020 в Україні було 28 мільйонів 787 тисяч користувачів інтернету, з яких фізичних осіб - 25 мільйонів 683 тисячі. Водночас користувачів платного багатоканального телебачення 2 мільйони 884 т...