Хіти тижня. Апокаліпсис наближається: Потужна пилова буря накрила Запорізьку область (відео)

За словами автора відео, люди бігли хто куди, побачивши що наближається стіна з піску.

Пилова буря накрила вчора, схоже, весь Акимівський район. У соцмережах люди діляться вражаючими кадрами стихійного природного явища, передають Патріоти України.

Це відео демонструє, як пилова буря накрила село Максима Горького в Акимівському районі. За словами автора відео, люди бігли хто куди, побачивши що наближається стіна з піску.

9 серпня. 18.15.Село М.Горького (на відео тільки початок бурі). Не задався в нас сьогодні суботник. Всі тікали хто куди. Це дійсно було страшно. Особливо, коли на тебе рухається таке незрозуміле, небезпечне і неприємне явище, яке супроводжується шквальним вітром, і ти в ту хвилину не можеш зрозуміти, що відбувається. Це була пилова буря, при якій великі маси пилу (піску, ґрунту) піднімаються вітром з поверхні землі і рухаються на висоті в кілька метрів, але в деяких випадках висота може досягати кілометра і навіть більше. З боку це виглядає так, ніби на тебе рухається стіна пилу і піску", - написала в коментарях до відео Ната Шпак.

Хіти тижня. Справжнє диво: Херсонські нейрохірурги пришили голову 69-річній жінці

субота, 21 вересень 2019, 17:00

Лікуючи остеохондроз, жінці пошкодили перший і другий шийний хребці і розірвали зв'язки, до яких прикріплена голова. Херсонські лікарі з відділу нейрохірургії буквально створили диво, врятувавши голову 69-річній пенсіонерці, яка буквально ледь її не вт...

Масові жертви на Одещині: Маршрутка зіткнулася з вантажівкою (фото, відео)

субота, 21 вересень 2019, 16:58

Внаслідок ДТП попередньо загинуло 9 осіб та троє постраждало. Внаслідок зіткнення маршрутки та вантажівки між селами Нова Долина та Прилиманським на Одещині попередньо загинули дев’ятеро людей, ще двоє - травмовані, повідомляють Патріоти України. . "В...