Хіти тижня. Апокаліпсис сьогодні: Мережу вразило відео нічного Донецька

Місто за період окупації стало "мертвим"...

У мережі було опубліковано відео прогулянки пізно ввечері по пустельному окупованому Донецьку. Запис опублікував відомий блогер Стіг Барді у себе на каналі в YouTube, передають Патріоти України.

Блогер під час запису пройшов по вулиці Пушкіна і вийшов на центральну вулицю Артема. Всі заклади вночі були закриті, а на вулицях автору ролика вдалося помітити лише близько 10 чоловік. Транспорту на дорогах також дуже мало.

"Спокійне, прикольне місто. Тихе", - з іронією зазначив блогер.

Користувачі під відео відзначили, що місто за період окупації стало не "тихим", а скоріше "мертвим", також було згадано "комендантську годину" після 21:00, яку раніше в місті вводили бойовики для мирних жителів.

Хіти тижня. Стали відомі головні причини повернення 18-річного призовного віку в Україні

п’ятниця, 24 січень 2020, 15:00

Рішення про повернення призову з 18, а не з 20 років пов'язано нібито з тим, що в 20 років українці вже більше думаю про сім'ю і кар'єру, а не армію. Однією з головних причин відновлення призову на військову службу з 18 років є недобір призовників і ко...

Під владою антициклону: синоптик уточнила, коли чекати нової хвилі потепління

п’ятниця, 24 січень 2020, 14:45

Сонячно та вітряно буде цими вихідними на більшості території України. Такий прогноз опублікувала синоптик Наталка Діденко на особистій Facebook-сторінці. 25 та 26 січня Україна перебуватиме під владою антициклону, який забезпечить суху й вітряну погод...