Хіти тижня. Апокаліпсис сьогодні: Мережу вразило відео нічного Донецька

Місто за період окупації стало "мертвим"...

У мережі було опубліковано відео прогулянки пізно ввечері по пустельному окупованому Донецьку. Запис опублікував відомий блогер Стіг Барді у себе на каналі в YouTube, передають Патріоти України.

Блогер під час запису пройшов по вулиці Пушкіна і вийшов на центральну вулицю Артема. Всі заклади вночі були закриті, а на вулицях автору ролика вдалося помітити лише близько 10 чоловік. Транспорту на дорогах також дуже мало.

"Спокійне, прикольне місто. Тихе", - з іронією зазначив блогер.

Користувачі під відео відзначили, що місто за період окупації стало не "тихим", а скоріше "мертвим", також було згадано "комендантську годину" після 21:00, яку раніше в місті вводили бойовики для мирних жителів.

Вціліли тільки кілька будинків: Місце прориву дамби в Росії показали з висоти (відео)

субота, 19 жовтень 2019, 16:29

Слідство розглядає кілька версій НП з проривом дамби на технологічній водоймі річки Сейба. У мережі опублікували відео з місця трагедії в Красноярському краї, де в результаті прориву греблі загинули не менше 15 людей, передають Патріоти України. . Як ...

Абсолютно божевільні очі: Рятувальники дістали кота, який шість днів просидів в димоході похоронного бюро (фото)

субота, 19 жовтень 2019, 16:15

Рятувальники кажуть, що завжди відповідають на подібні сигнали, так як такі випадки «чіпають за душу». Дженні і Девід Вільямс, власники одного з похоронних бюро в британському графстві Девон, звернули увагу на якийсь шум за стіною своєї контори. Загадк...