Хіти тижня. Апокаліпсис у Лівані: "Бейрута більше немає", - ліванська журналістка

За словами дівчини, то, що вона побачила, було жахливо.

Ліванська спортивна журналістка AFP Райана Муссаллем, робота якої знаходиться приблизно в п'яти кілометрах від місця вибуху, розповіла про вибух в Бейруті, передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

За словами Муссаллем, в момент трагедії вона збиралася покинути офіс. "Спочатку це було схоже на землетрус. Коли ми зрозуміли, що це був вибух, то втратили дар мови. Всi заплакали. Не можу описати словами те, що ми відчували. Бейрута більше немає. У першу чергу ми спробували зв'язатися з рідними, але це було важко зробити, тому що зв'язок був перерваний на території всієї країни. Через декiлька годин мені вдалося вийти з будівлі", – цитує Мусалла Міжнародна асоціація спортивної преси.

За словами дівчини, то, що вона побачила, було жахливо. "Мого міста не було, на дорозі валялося бите скло, все навколо було зруйновано. Мої батьки були в цей час в сільській місцевості в 45 км від Бейрута і відчували поштовхи під землею. Вони відчувалися навіть на Кіпрі", – зазначила Муссаллем.

Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...