Хіти тижня. Армагеддон наближається: У NASA стверджують, що до Землі летить астероїд-вбивця

Космічне тіло становить приблизно 300 метрів.

За попередніми даними, астероїд може зіткнутися з Землею 29 квітня 2027 року, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Як повідомляється, астероїд був виявлений місяць тому. Відзначається, що його траєкторія постійно уточнюється. На думку вчених, вірогідність зіткнення становить 1/100.

Відомо, на даний момент в списку потенційно небезпечних небесних тіл налічується 74 космічних об'єкта, які є загрозою для Землі.

В історії нашої планети катастрофічні зіткнення з космічними тілами вже відбувалися. Так, однією з сталося 66 мільйонів років тому, що викликало масове вимирання форм життя, які мешкали на Землі в мезозойську еру, включаючи динозаврів.

Хіти тижня. Неймовірні історії війни: "Ожив" у морзі і попросив закурити

п’ятниця, 20 вересень 2019, 1:00

Оператора-навідника БМП із позивним «Льова» зарахували до загиблих, а він… заговорив. Неймовірну історію розповіло видання Північ, передають Патріоти України. 13 лютого 2015 року. Донецький напрямок. У морзі прифронтового шпиталю стоїть цілковита нічна...

Хіти тижня. Український пілот проходить підготовку на винищувачі Нацгвардії США (фото)

п’ятниця, 20 вересень 2019, 0:35

Українець сів за штурвал Ф-15. Український пілот Олексій Мес проходить підготовку на винищувачі Ф-15 Національної гвардії США (144 авіакрило). Про це повідомляється на сторінці 144th Fighter Wing у Фейсбук, передають Патріоти України.