Хіти тижня. Армагеддон наближається: У NASA стверджують, що до Землі летить астероїд-вбивця

Космічне тіло становить приблизно 300 метрів.

За попередніми даними, астероїд може зіткнутися з Землею 29 квітня 2027 року, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Як повідомляється, астероїд був виявлений місяць тому. Відзначається, що його траєкторія постійно уточнюється. На думку вчених, вірогідність зіткнення становить 1/100.

Відомо, на даний момент в списку потенційно небезпечних небесних тіл налічується 74 космічних об'єкта, які є загрозою для Землі.

В історії нашої планети катастрофічні зіткнення з космічними тілами вже відбувалися. Так, однією з сталося 66 мільйонів років тому, що викликало масове вимирання форм життя, які мешкали на Землі в мезозойську еру, включаючи динозаврів.

Резонанс тижня. У Києві у вбиральні ресторану знайшли мертву напівроздягнену дівчину (фото)

субота, 28 листопад 2020, 2:00

У Голосіївському районі Києва в одному з ресторанів знайшли мертву напівроздягнену дівчину, інформують Патріоти України. Як повідомляє видання "Вартові Еспресо" в Telegram, тіло знайшли в неділю, 22 листопада, у вбиральні ресторану, який розташований у...

Хіти тижня. "Філігранна робота!": Крадійка із Запоріжжя підкорює мережу (відео)

субота, 28 листопад 2020, 1:00

Жінка не просто вкрала і пішла, ні, вона постаралася. У Запоріжжі жінка зайшла в кав'ярню і вкрала антисептик і миючий засіб для підлог. Відео опублікувала в Facebook Яна Каррілло, передають Патріоти України.