Хіти тижня. Армагеддон наближається: У NASA стверджують, що до Землі летить астероїд-вбивця

Космічне тіло становить приблизно 300 метрів.

За попередніми даними, астероїд може зіткнутися з Землею 29 квітня 2027 року, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

Як повідомляється, астероїд був виявлений місяць тому. Відзначається, що його траєкторія постійно уточнюється. На думку вчених, вірогідність зіткнення становить 1/100.

Відомо, на даний момент в списку потенційно небезпечних небесних тіл налічується 74 космічних об'єкта, які є загрозою для Землі.

В історії нашої планети катастрофічні зіткнення з космічними тілами вже відбувалися. Так, однією з сталося 66 мільйонів років тому, що викликало масове вимирання форм життя, які мешкали на Землі в мезозойську еру, включаючи динозаврів.

Цибуля, сало і часник: Українцям розповіли, як врятуватися від коронавірусу

п’ятниця, 28 лютий 2020, 16:28

Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) України Олексій Данілов вважає найкращими ліками проти коронавірусу нового типу цибулю, сало і часник. Про це він розповів в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1", коментуючи питання пр...

Нікому не потрібна? У Києві на вулиці знайшли 6-річну дівчинку, її історія вразила "копів" (фото)

п’ятниця, 28 лютий 2020, 16:15

У Києві на вулиці Довженка люди виявили 6-річну дівчинку. Вона сказала, що загубилася. На місце приїхала патрульна поліція і після спілкування з дитиною з'ясувала, де вона живе. Правоохоронців дуже збентежило те, що дівчинка була без дорослих, передают...