Хіти тижня. Автівки просто плавляться на сонці: У Кувейті температура піднялася вище 70 градусів (відео)

Аномальне потепління накрило країни Аравійського півострова, де за останній тиждень було встановлено декілька температурних рекордів. Так, наприклад, в Кувейті весь тиждень стовпчики термометрів не падають нижче +50 градусів за Цельсієм, а у вівторок температура піднялася до немислимих +73 градусів, передають Патріоти України.

Як пише видання Khaleej Times, фахівці метеорологічного департаменту Кувейту заявили, що в останні дні червня в населеному пункті Ель-Джахра температура досягла +53 градусів, а в Аль-Нувайсібе вона піднялася до +52 градусів.
У департаменті також попередили, що до кінця тижня збережеться спекотна температура і стовпчики термометрів сягнуть +50 градусів. Зазначається, що аномальне потепління в регіоні поширюється з початку червня і, орієнтовно, закінчиться в перших числах вересня.
Видання Gulf News повідомляє, що на тлі підвищення температури в деяких великих містах жителі залишилися без електроенергії, так як енергетична система країни не справляється. Влада звернулася до населення з закликом скоротити споживання енергії і замінити старі кондиціонери, так як вони дають сильне навантаження на мережу.
У соціальних мережах з'явився ролик, зроблений мешканцям Кувейту. На ньому видно, як через сильну спеку плавляться автомобілі та інші пластикові та металеві предмети, що знаходяться під прямим сонцем. Крім того, на відео видно, як чоловік з електронним термометром виміряв температуру в тіні і під відкритим сонцем. Прилад показав +54 і +72 градуси, відповідно.

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...

Наводить жах на усіх: Таємниця Бельмеських облич - що відомо про найзагадковіше явище XX століття, яке не розгадано досі (фото, відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 7:10

У 1971 році в невеличкому іспанському містечку Бельмес вперше відбулося явище, яке досі ніхто не може пояснити. Марія Гомес Перейра помітила на кухонній підлозі пляму, яка дивним чином нагадувала людське обличчя, передають Патріоти України. Десятки до...