Хіти тижня. "Азійське століття": Журналіст спрогнозував майбутнє планети після пандемії коронавірусу

Пандемія коронавірусу COVID-19 в результаті завдасть істотної шкоди Заходу.

Про це йдеться в матеріалі журналіста Le Figaro Себастьяна Фалетті, передають Патріоти України.

За його словами, в Європі і США в останні роки чекали, що Азія зможе досягти успіху в економічному плані, проте були впевнені, що стрибок буде не досить потужним, щоб вирватися на перші позиції в світі.

"Західні держави думали, що вони знаходяться на крок попереду, завдяки своїй державі загального добробуту, своїй креативності та, в кінцевому рахунку, переваги своєї демократичної моделі. З впевненим виглядом вони злегка поблажливо спостерігали за азіатськими "мурахами", які працювали день і ніч, будували автомагістралі майбутнього або міста-антиутопії", – пише журналіст.

Фалетті зазначив, що COVID-19 наніс несподіваний удар і Захід не був готовий до настільки масштабної хвилі, до останнього боявшись послаблювати економічну активність.

"Східноазійські держави, які часто уявлялися нам прихильниками запеклого гіперкапіталізму, дали урок управління, віддаючи пріоритет здоров'ю своїх громадян. Тим часом, багато європейських лідерів відкладали заходи, то чи через нерозсудливість, то чи через те, що побоювалися ослаблення економічної активності", – пише автор.

"Захід повною мірою відчуває на собі всю тяжкість брехні диктаторського режиму, якому він сліпо довірив ключі від свого промислового майбутнього. Вже занадто пізно звинувачувати у всіх бідах китайців після того, як Захід заради зниження витрат відмовився від своєї стратегічної долі і поставив під сумнів свої власні основоположні цінності, такі як демократія або цивільні права і свободи", – додав журналіст.

Що відбувається з антитілами безсимптомно хворих COVID-19: Дані дослідження

середа, 28 жовтень 2020, 17:15

Безсимптомні пацієнти втрачають антитіла до коронавірусу раніше, ніж люди, у яких виявлялися симптоми COVID-19, розповідають британські вчені. Результати досліджень, проведених Imperial College London і фірмою Ipsos Mori, також свідчать про те, що втра...

Хіти тижня. Популярна українська телеведуча використовує в побуті посуд, внесений до спадщини ЮНЕСКО (фото)

середа, 28 жовтень 2020, 17:00

Катя Осадча оприлюднила у соцмережі натюрморт, знятий удома. На знімку зображено букет хризантем у вазі і гарбуз в об'ємній посудині, свічку в керамічному свічнику і фігурку віслючка. "Тепер, коли більше часу проводимо вдома, є нагода приділити увагу д...