Хіти тижня. "Бабы нарожают?": Війська Путіна зазнали великих втрат у Сирії (фото)

Група військових з Росії потрапила в засідку повстанців у Сирії: є інформація про вбитих і поранених. Про це йдеться на Twitter сторінці "Jazira News", повідомляють Патріоти України.

Бій відбувся в місцевості Машарі на північному заході провінції Хама. Як доказ втрат серед росіян було опубліковано фото особистих речей військових.

"Особисті речі російських найманців, які потрапили в засідку повстанців пару днів назад в місцевості Машарі на північному заході провінції Хама. Повідомляється, що серед російських терористів є вбиті і поранені", - йдеться в повідомленні. Чи були військові членами ПВК "Вагнера", або службовцями регулярних військ РФ - не уточнюється.

Хіти тижня. Діагноз по градуснику: Медики пояснили, про що розповість температура тіла

неділя, 5 квітень 2020, 12:00

Температура тіла - один з найважливіших показників стану організму. Про що говорять стрибки вгору і вниз? І чому нормальним лікарі вважають показник 36,6? Патріоти України пропонують до уваги пояснення медиків. Во-первых, под "нормальной" грамотный тер...

Очікування знаку небес: Протоієрей ПЦУ передрік кінець "русского міра" в переддень Великодня

неділя, 5 квітень 2020, 11:58

Протоієрей Православної церкви України, настоятель Свято-Миколаївського храму (м. Полтава) Олександр Дедюхін заявив, що, якщо на Великдень у Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі не буде сходження Благодатного Вогню, це принесе "кінець "русскому міру", з...