Хіти тижня. Багато пив і забував слова: Пугачова вперше розповіла про п'янки Кобзона під час концертів (відео)

Російська примадонна Алла Пугачова розповіла, що під час концертів її колега, радянський виконавець Йосип Кобзон багато пив і забував слова під час своїх виступів на сцені, передають Патріоти України.

Артистка згадала, що один із таких інцидентів трапився в Криму під час масштабного фестивалю "Кримські зорі". Про це йшлося в YouTube-проєкті чоловіка Пугачової Максима Галкіна "Музыкалити" (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

"У нього завжди загули були в гримерці. Там були артисти, солісти, радіо, телебачення. Хтось говорив: "Йось, я не можу вже пити, досить!", а він такий: "Та ну, ще трошки давай". І раптом цей бідний чоловік чує, що вже грає вступ до пісні Кобзона "С чего начинается родина". І Кобзон як побіжить, підтяжки на ходу натягує, його одягають... Він вистрибує на сцену і забуває слова. Потім якесь просвітління трапилося і він продовжив співати нормально. Що було тоді з оркестром..." – поділилася примадонна.

Зазначимо, що Алла Пугачова та Йосип Кобзон познайомилися ще до того, як вона стала відомою на весь СРСР, у 60-ті. Протягом своєї кар'єри артисти підтримували зв'язок, проте близькими друзями ніколи не були. Найчастіше їм доводилося спілкуватися лише під час виступів.

Нагадаємо, що Йосип Кобзон помер 30 серпня 2018 року в Москві у віці 80-ти років. Перед цим він добу пролежав у комі. Причиною смерті стало онкологічне захворювання. У нього був рак четвертої стадії.

Резонанс тижня. Трагедія на Харківщині: У мережі показали відео останніх секунд польоту Ан-26

понеділок, 28 вересень 2020, 1:00

Ці кадри можуть допомогти зрозуміти, що ж трапилося після відмови лівого двигуна Ан-26. Відеокамера, встановлена на одній із висотних будівель у місті Чугуєві, зняла останні секунди польоту Ан-26 Збройних сил України, який трагічно обірвався. Відео опу...

Хіти тижня. Бережіться! Стало відомо, за що в Україні можуть забрати 50% пенсії

понеділок, 28 вересень 2020, 0:35

В Україні у пенсіонерів у низці випадків із пенсії можуть відраховувати 50% від загальної суми. Таку можливість передбачає закон, йдеться у повідомленні на сторінці "Пенсійного кур'єра" у Facebook, передають Патріоти України. Це може бути зроблено на п...