Хіти тижня. Батьки, будьте уважними: З'явилися подробиці загибелі дівчинки, яку убила гойдалка (фото)

У Бершаді на Вінниччині на дитячому майданчику смертельно травмувалася 9-річна Анастасія. Гойдаючись, дівчинка впала. А коли піднімалась - її по голові ударило гойдалкою.

Дитячий ігровий майданчик у місті Бершадь Вінниччини, на якому загинула 9-річна Анастасія Мартинюк, відкривали позаторік для дітей з обмеженими можливостями. Його встановили біля інфекційного відділення рай лікарні за спільні гроші районного, обласного бюджетів. Також 30 тисяч гривень дав нардеп Микола Кучер. На відкритті був він та районне і обласне керівництво, передають Патріоти України з посиланням на Gazeta.ua.

Втім, майданчику раділи усі діти, які прийшли на відкриття. З поміж інших атракціонів встановили гойдалку з пандусом, яка 8 квітня смертельно травмувала Анастасію.

Гойдалку змонтували для дітей на інвалідних візках. У них вони мали заїжджати і кататися. Попереджувальні таблички не встановили. То ж на ній масово гралися звичайні діти. Приходили зі школи, яка розташована поряд.

"Наступного дня навіть не обтягнули стрічкою. Сліди крові не засипали. Зайшла до голови адміністрації Івана Стефанцова. Саме він відкривав той майданчик. Передала від дитини дві цукерки, - згадує бабуся загиблої дівчинки Олена Грицик. - Кажу, що хотіла б почути слова співчуття з приводу загибелі дитини. Ніхто навіть не прийшов. Не написали, що ці гойдалки для дітей на візках. Натомість у відповідь він сказав: "Ви виховуйте правильно своїх дітей". Навіть з-за столу не вийшов".

В день трагедії Анастасія Маринчук пішла з мамою, молодшими братом і сестрою в магазин по хліб. Дівчинка захотіла покататися на гойдалці. Залізла туди з братиком.

Під час розгойдування послизнулась на слизькій металевій поверхні і випала. В ту мить важка гойдалка з усієї сили вдарила дитину. Вона отримала важку черепно-мозкову травму.

"Закривавлену дитину мати потаскала на руках в реанімацію. Кажуть лікарі, шансів не було. Якби висота гойдалки від землі була більшою ніж 10 сантиметрів, то може оминули б трагедію, - говорить жінка. - Хірург сказав, що це вже не вперше діти травмуються на цих гойдалках. Там є ще одна. Не одну дитину шили і складали після травм на майданчику.

Рідних цікавить, хто понесе відповідальність. Кажуть винні будуть покарані.

На час слідства гойдалку опечатали.

Хіти тижня. Спалах минулого: Як жили українці 100 років тому (фото)

субота, 24 серпень 2019, 4:00

Пропонуємо вам зробити незвичайну подорож – перенестися на 100 і навіть більше років назад і подивитися, як жили українці в той час. На цих старовинних фотографіях, зроблених часто невідомими фотографами, перед вами відкриється історія України – в особ...

Хіти тижня. Це повинен побачити кожен українець: Боєць "Айдара" з Ізраїлю розповів, за що воює на Донбасі (відео)

субота, 24 серпень 2019, 3:00

На боці ЗСУ в 24-му окремому штурмовому батальйоні "Айдар" воює доброволець з Ізраїлю на ім'я Григорій. Боєць "Айдара" Григорій поїхав з батьками з України ще дитиною - в 9 років. Повернувся назад, коли трапився Майдан. "(Про Україну - ред.) Я практичн...