Хіти тижня. Бацька на щось натякає? У Білорусі надрукували дивну карту без Криму і частини Росії (фото)

У путівнику Discover your Belarus ("Відкрий свою Білорусь"), виданому Національним агентством з туризму цієї країни, виявили карту, на якій не зображено окупований Росією Крим, а також допущені ще деякі географічно-політичні казуси. Фото дивної карти опублікував на своїй Facebook-сторінці білоруський письменник Северин Квятковський, передають Патріоти України.

"Хаха, немає Криму, немає питання чий він)", - підписав автор поста знімок карти, на якій сусідні з Білоруссю країни зображені в урізаному вигляді. Зокрема, Україна зображена без Криму, а Росія - представлена тільки європейською частиною, але без Калінінградської області.

Судячи по карті, в Європі все ще існує Чехословаччина, Данія є частиною Німеччини, Шотландія і Уельс незалежні, а Швейцарія та Австрія об'єдналися в одну державу. "Привіт дизайнеру, карта стильна!) Привіт Національному агентству з туризму! З вами хоч і заблукаєш, зате не засумуєш)". - написав у своєму пості Северин Квятковський.

Хіти тижня. Пішов з життя легендарний український футболіст, котрий грав у найзірковішому складі київського "Динамо"

субота, 11 липень 2020, 2:00

З 10-річної ігрової кар'єри вісім років уродженець донецького Єнакієвого відіграв у київському «Динамо». 5 липня на 73 році пішов з життя видатний український футболіст Володимир Трошків. Про трагедію йдеться на сторінці Національної збірної України се...

Веселі розваги тривали недовго: На базі відпочинку на Херсонщині зафіксовано Covid-19, ізолювали 165 людей

субота, 11 липень 2020, 0:30

Коронавірус виявлено у чоловіка з обслуговуючого персоналу. Наразі хворого госпіталізовано до обласної інфекційної лікарні, симптомів наявності коронавірусу у нього не виявлено, його стан задовільний. «На момент виявлення інфікованого на базі відпочинк...