Хіти тижня. Бацькі вже не вірять: У Білорусі починається паніка через коронавірус (відео)

Деякі білоруси вважають, що влада приховує статистику по коронавірусу.​

У Білорусі, незважаючи на заяви президента Олександра Лукашенка і відсутність жорстких карантинних заходів, багато людей бояться коронавірусу і відмовляються відпускати дітей до школи, передають Патріоти України з посиланням на БелТА.

У Білорусі двічі продовжували шкільні канікули, які повинні були завершитися 30 березня, однак на 20 квітня було заплановано відновлення навчального процесу. Школи відкрилися, однак до деяких класів не прийшов ніхто.


Відзначається, що найохочіше дітей відправляють в школи жителі сільської місцевості, де зафіксовано менше випадків захворювання.

Також в соцмережах поширюють численні фото, з каретами "швидкої допомоги" і медиками в захисних костюмах. Як зазначається, "швидкі" викликають і ті люди, які тільки підозрюють у себе хворобу. Деякі вважають, що влада приховує статистику по коронавірусу.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...