Хіти тижня. Бацькі вже не вірять: У Білорусі починається паніка через коронавірус (відео)

Деякі білоруси вважають, що влада приховує статистику по коронавірусу.​

У Білорусі, незважаючи на заяви президента Олександра Лукашенка і відсутність жорстких карантинних заходів, багато людей бояться коронавірусу і відмовляються відпускати дітей до школи, передають Патріоти України з посиланням на БелТА.

У Білорусі двічі продовжували шкільні канікули, які повинні були завершитися 30 березня, однак на 20 квітня було заплановано відновлення навчального процесу. Школи відкрилися, однак до деяких класів не прийшов ніхто.


Відзначається, що найохочіше дітей відправляють в школи жителі сільської місцевості, де зафіксовано менше випадків захворювання.

Також в соцмережах поширюють численні фото, з каретами "швидкої допомоги" і медиками в захисних костюмах. Як зазначається, "швидкі" викликають і ті люди, які тільки підозрюють у себе хворобу. Деякі вважають, що влада приховує статистику по коронавірусу.

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...

У Харкові сімейство диких кабанів паралізувало рух на дорозі: відео

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:25

У четвер, 22 жовтня, в Харкові сімейство кабанів вирішило перебігти жваву дорогу і паралізувало рух. Про це повідомляє Telegram-канал "Типова Україна", публікуючи відповідне відео. "Свинство якесь", - йдеться в підписі до ролика. На кадрах зафіксовано,...