Хіти тижня. Бережіться! Медики назвали причину, яка може в 12 разів підвищити ризик смерті від COVID-19

Пацієнти з коронавірусною інфекцією та супутніми хронічними захворюваннями частіше страждають від серйозних ускладнень для здоров’я, пов'язаних із зараженням. Крім цього, такі люди вшестеро частіше потребують госпіталізації і в 12 разів частіше помирають після COVID-19. Про це йдеться у звіті Центру з контролю та профілактики захворювань (CDC) США, передають Патріоти України.

Серед найпоширеніших хвороб медики називають діабет, захворювання легень і серцево-судинні.Зазначається, що для звіту CDC вивчив дані щодо 1,7 мільйона випадків інфікування коронавірусом. Приблизно у 287 320 пацієнтів, а це майже 22% від загальної кількості, раніше були виявлені хронічні захворювання.

Так, до 32% хворих мали серцево-судинні захворювання, 30% хворіли на діабет і майже кожен п'ятий мав захворювання легень.

Тоді як серед менш поширених хронічних недуг у разі коронавірусу медики зауважили захворювання печінки, імунодефіцитні, а також неврологічні порушення. Водночас у чоловіків такі проблеми зі здоров'ям спостерігалися частіше, ніж у жінок.

За словами дослідників, кількість госпіталізацій серед таких заражених COVID-19 була вшестеро вищою: 45,4% було госпіталізовано проти 7,6%, у кого не було захворювань.

Смертність же перевищувала у 12 разів: помирало 19,5% заражених пацієнтів із хронічними хворобами й до 1,6% тих, у кого їх не було.

З огляду на це в CDC говорять, що лікарі та інші медичні працівники повинні приділяти пильну увагу пацієнтам з супутніми захворюваннями, щоб вони не призвели до ще більших наслідків для їхнього здоров'я.

"Спостереження на всіх рівнях уряду та його постійна модернізація мають вирішальне значення для моніторингу тенденцій COVID-19 і виявлення груп ризику для зараження, а також серйозних наслідків від нього", – резюмують автори дослідження.

Якщо видалити "Резерв+", чи зникнуть із застосунка дані - відповідь ТЦК

середа, 29 травень 2024, 8:57

Якщо після реєстрації видалити "Резерв+", всі внесені дані все одно залишаться у реєстрі військовозобов'язаних. Про це повідомила речниця Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Альона Кузіна в інтерв...

У Раді розповіли, коли почнеться робота над підвищенням податків, на які хочуть збільшити ставки

середа, 29 травень 2024, 8:50

Остаточні параметри значного збільшення ставок деяких основних податків (ПДВ та військового збору) в Україні будуть відомі після червня. При цьому активна робота над підвищенням податків може розпочатися вже у липні. Про це повідомив нардеп від "Голосу...