Хіти тижня. Бережіться! Названо напій, який легко може призвести до раку

Масштабне дослідження за участю понад 450 тисяч осіб показало, що люди, що вживають дві склянки газованої води і більше щодня, мають вищий ризик передчасної смерті від різних захворювань у порівнянні з тими, хто дозволяє собі стакан напою рідше, ніж раз на місяць. Повідомляється, що дані були зібрані серед представників десяти країн Європи протягом 19 років, передають Патріоти України.

На першому етапі дослідження у людей не було зафіксовано раку, діабету, серцево-судинних захворювань. "Наші дані свідчать про те, що високий рівень цукру в крові, викликаний в тому числі визначеними напоями, може викликати запалення кишечника, змінивши кишкову мікробіоту і підвищивши сприйнятливість до кишкових інфекцій. Звідси і висока сприйнятливість до хвороб травлення", - зазначила доцент кафедри медицини Університету Еморі в Атланті доктор Шарон Хореш Бергквіст.

Як передає CNN, інша робота вчених, яка охопила понад сто тисяч жителів Франції, показала, що вживання лише одного маленького стаканчика солодкого напою в день (приблизно третина звичайної банки з газованою водою) в цілому збільшує ризик появи раку до 18%, і до 22% підвищує ризик розвитку раку молочної залози. Любителям солодких напоїв порадили пити воду з додаванням шматочків фруктів - апельсина, лимона, полуниці або кавуна.

Весна восени? У Києві на фото потрапила природна аномалія

понеділок, 26 жовтень 2020, 15:19

У Києві жителі помітили чергову природну аномалію. Надворі жовтень, а в центрі столиці на всю цвітуть каштани. Незважаючи на те, що під деревами вже лежать плоди каштана, на гілках видніються красиві квіти. Фотографії природної аномалії опублікувала на...

У Туреччині знайшли унікальні артефакти, що доводять існування торгового шляху Мугла-Родос

понеділок, 26 жовтень 2020, 14:52

Турецькі дослідники морських глибин виявили на дні Егейського моря унікальні артефакти, які є доказом існування торгового шляху між Муглою (Туреччина) і Родосом (Греція). Про це повідомляє видання Hürriyet, передають Патріоти України. За словами інсайд...