Хіти тижня. Бережіться! Названо напій, непридатний для пиття в літаку

Невідома стюардеса назвала газовані напої особливо непридатними для пиття в літаку. Про це повідомляє Daily Express, передають Патріоти України.

За її словами, на великих висотах такі рідини стають ще більш газованими – це пов'язано з тим, що вуглекислий газ, який їх насичує, легше виділяється при більш низькому тиску повітря в кабіні. Через це напої навіть стає важко наливати.

"Дієтична кола наливається набагато довше, ніж будь-який інший безалкогольний напій або будь-яка рідина в повітрі", – поділилася стюардеса.

Бортпровідниця також зазначила, що в літаку краще пити звичайну воду, щоб уникнути зневоднення організму. При цьому важливо, щоб вона була в пляшці, адже в решті випадків пасажирам можуть подати некип'ячену воду з-під крана.

Пов'язана з раком: Вчені назвали основну причину неприємного запаху з рота

четвер, 24 вересень 2020, 0:19

Собаки не просто так розпізнають деякі види онкологічних захворювань по запаху. Причиною галітозу – неприємного запаху з рота може бути успадкована генетична мутація. Раніше її вже пов'язували зі здатністю пригнічувати розвиток пухлин, тому результати ...

Такого дива ще не було: У київському пологовому будинку виходили двійнят вагою по 500 грамів (відео)

четвер, 24 вересень 2020, 0:06

Малята народилися у мами на 5-му місяці вагітності. Три місяці дівчинки були в реанімації, до них щодня приходили батьки і читали їм казки. Те, що малюків вдалося виходити, в пологовому будинку вважають дивом. За ці місяці вони одужали і зараз важать п...