Хіти тижня. Бережіться! Вчені заявили про нове смертельне захворювання - вражає тільки чоловіків

Дослідники з Національного інституту здоров'я в США виявили нове захворювання, яке вражає чоловіків і може призвести до летального результату в 40% випадків. Результати дослідження опубліковані в журналі The New England Journal of Medicine, передають Патріоти України.

Дослідники виявили у 25 чоловіків соматичні мутації в понад 50% гемопоетичних стовбурових клітин. Синдром, який отримав назву VEXAS, викликає утворення тромбів, шкірне і легеневе запалення, а також лихоманку.

Як пояснив один з авторів статті Ден Кастнер, пацієнти, у яких діагностовано VEXAS, не піддаються будь-яким видам лікування, включаючи хіміотерапію. При цьому захворювання виникає тільки у чоловіків в зрілому віці. Вчені пояснюють це виникненням мутації в X-хромосомі. Наявність двох X-хромосом у жінок, можливо, дозволяє подолати мутацію і захистити від захворювання.

"Проблема, яка всіх за*бала": Футболістка збірної Росії відверто висловилася про Путіна

неділя, 2 жовтень 2022, 0:41

Футболістка "Еспаньола" та збірної Росії Надія Карпова різко відреагувала на виступ президента Росії Володимира Путіна. Під час мітингу-концерту на Червоній площі на честь анексії українських територій ватажок Кремля пограв із публікою, змусивши її кри...

"Прощай, немытая Россия": Пугачова вирішила продати свій знаменитий замок під Москвою - ЗМІ

субота, 1 жовтень 2022, 23:29

Алла Пугачова після новини про те, що поїхала з Росії до Ізраїлю, вирішила продати свій знаменитий замок у селі Грязь, що під Москвою. Така інформація з'явилася у російських ЗМІ, передають Патріоти України. Подейкують, що Алла Борисівна виставила своє ...