Хіти тижня. Без роб і решіток: Де відбуває покарання мажорка, винна в смертельній ДТП у Харкові (відео)

Центр має полегшені умови утримання, розрахований на 600 осіб.

Олена Зайцева в суді. Фото: УНІАН.

Засуджена Олена Зайцева була доставлена в Покровський виправний центр №79 в Дніпропетровській області, де рівень безпеки зазначено як мінімальний. Про це повідомляє видання Kharkiv Today, посилаючись на сюжет про центр, передають Патріоти України.

Слід зазначити, що вказаний сюжет про виправний центр був опублікований рік тому. Так, винуватицю смертельної ДТП в Харкові було етаповано 2 вересня, інформацію про це підтвердила речник Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань Дарина Мартинова.

Центр має полегшені умови утримання, розрахований на 600 осіб. 110 його мешканців - засуджені з обмеженням свободи. У центрі займаються легкою промисловістю, створені дільниці з виготовлення шлакоблоку та тротуарної плитки.

Засуджені проживають в місцевому гуртожитку, також тут є медпункт, перукарня, тренажерний зал, невеликий храм і бібліотека. Тут не забороняють користуватися інтернетом та мобільним зв'язком, також немає певного дрес-коду, а у всіх проживаючих є власні шафи з речами.

"На ключевых должностях страны оказались идиоты", - Кучеренко

понеділок, 24 лютий 2020, 8:29

"Успокойте меня, пожалуйста. Глава Комитета по энергетике и ЖКП успокаивает потребителя газа следующим аргументом - чем меньше у него давление газа, тем меньше накручивает счетчик", - пише у своєму блозі голова правління Спілки власників житла України ...

"Очередное фиаско, или Власть ускользает из рук Кирилла", - Злий Одесит

понеділок, 24 лютий 2020, 8:26

"Итак, собрание глав церквей в Аммане, инициированное РПЦ как демонстрационный вызов Вселенскому патриарху Варфоломею и "коронация" Кирилла, которое не единожды откладывалось и переносилось, можно считать абсолютно и полностью несостоятельным. Не несос...